Facebook Google+ Twitter

Sprzedaj się w Internecie

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-09-05 12:07

Według badań firmy comScore już niemal 50% Polaków korzysta z sieci. Internet to na tyle potężne medium, że przedsiębiorcy szukają nowych klientów za jego pośrednictwem.

Także e-handel staje się bardzo popularny, dlatego żeby uatrakcyjnić swoją ofertę, coraz więcej osób szuka sposobów na ograniczenie kosztów sprzedaży.

W dzisiejszych czasach wirtualny świat funkcjonuje niemal na równi z realnym. Dzięki sieci utrzymujemy kontakty ze znajomymi, mamy dostęp do najświeższych informacji i rozrywki. Również większość codziennych spraw możemy załatwić za pośrednictwem wirtualnego świata. Przelewy bankowe, zakupy, czy rezerwacje biletów na samolot dokonywane za pomocą internetu są teraz na porządku dziennym. Sieć to także idealne miejsce, aby realizować swoje pasje i hobby. Często codzienna praca nie daje nam wystarczającej satysfakcji i to właśnie na stronach www prezentujemy skrywane na co dzień talenty. Jest to też świetny sposób, aby dorobić parę groszy do domowego budżetu.

Jeżeli po godzinach tworzysz oryginalną biżuterię, robisz szaliki na drutach, czy malujesz obrazy, to właśnie w internecie najłatwiej zainteresujesz swoimi wyrobami potencjalnych klientów. W sieci roi się od serwisów, na których można sprzedać swoje produkty. Stale rośnie liczba osób decydujących się na wirtualne zakupy. Dlatego istnieje duża szansa, że uda ci się znaleźć nabywców na swoje wyroby. Niestety tym co najczęściej zniechęca kupujących do zawierania transakcji są wysokie koszty przesyłki, często niemal równe wartości produktu. Dlatego, coraz więcej osób poszukuje innych możliwości transportu paczki np. za pośrednictwem brokera kurierskiego. „Nasze usługi cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony drobnych sprzedawców. Otwieramy się na potrzeby tego segmentu i umożliwiamy przesyłanie paczki bez wychodzenia z domu, wystarczy zalogować się w naszym serwisie. To spore ułatwienie dla osób zajmujących się sprzedażą internetową”. – mówi Grzegorz Mazik-Wietrzyński z serwisu kurierskiego.

Należy pamiętać o tym, że trzeba rozliczyć się z Urzędem Skarbowym z zysku z każdego sprzedanego produktu. Fiskus ma bowiem prawo sprawdzić wszystkie transakcje dokonane za pośrednictwem platform aukcyjnych w ciągu ostatnich pięciu lat. Nie warto ryzykować, gdyż na osoby, które ukrywają swoje przychody czeka kara w wysokości do 75% kwoty uzyskanej ze sprzedaży.

Materiał PR
(Aneta Walęga)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.