Facebook Google+ Twitter

Sprzedaż biletów na Euro 2012. Chcesz wziąć udział w losowaniu? Zapłać 32 zł!

Od 12 grudnia, członkowie Klubu Kibica Reprezentacji Polski mogą aplikować o ostatnią już pulę biletów na Euro 2012. Ubiegać można się maksymalnie o dwie wejściówki, aż do 29 lutego 2012 r.

Sonda

Czy zamierzasz zakupić bilet na któryś z meczów ME 2012?

 / Fot. Petar Milošević/CC BY-SA 3.0W ostatniej turze sprzedaży biletów na Euro 2012, dostępne ma być około 450 tys. wejściówek. Pochodzą one ze specjalnej puli UEFA dla krajów, których reprezentacje zakwalifikowały się do turnieju finałowego. Sprzedać potrwa od 12 grudnia 2011 r., do 29 lutego 2012 r.

Polscy kibice, aby aplikować o dodatkowe bilety, muszą być członkami Klubu Kibica Reprezentacji Polski. Wymaga to rejestracji na stronie klubkibicarp.pl oraz wpłacenie 32 zł za specjalną kartę.

Jeśli liczba zgłoszeń, przekroczy liczbę dostępnych wejściówek, UEFA przeprowadzi losowanie.

Taki komunikat otrzymuje nowozarejestrowana osoba chcąca kupić bilet. Trzeba zapłacić już za samo członkostwo w "klubie"... / Fot. PZPNNie będzie miało znaczenia, w którym momencie zarejestrowaliśmy się w systemie, każdy będzie miał takie same szanse na wylosowanie biletów. Jedna osoba, może aplikować maksymalnie o 2 wejściówki.

Po uzyskaniu legitymacji członkowskiej Klubu Kibica Reprezentacji, osoba aplikująca o bilety otrzyma spersonalizowany link, pod którym będzie można złożyć wniosek.

Nowi członkowie Klubu Kibica na specjalny adres będą czekać około tygodnia.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.