Facebook Google+ Twitter

SquareTrade: Nexus 7 wytrzymalszy od nowego iPad'a!

Podczas normalnego użytkowania sprzętu zdarzają się drobne wypadki. Panowie ze SquareTrade sprawdzili, który z popularnych w ostatnim czasie tabletów, jest bardziej wytrzymały.

Sonda

Gdybyś miał(a) wybierać: Nexus 7 czy nowy iPad?

Testujemy Nexusa 7 i nowego iPada. Który jest bardziej wytrzymalszy? / Fot. ElectronicsBreak/YouTubeJeżeli kupujemy na przykład telefon, to nie stoi on raczej na półce. Podobnie jest z tabletami. Podczas codziennego, wydawałoby się zwykłego użytkowania, mogą pojawić się pewne wypadki. Panowie ze SquareTrad sprawdzili najnowsze, najbardziej popularne urządzenia. Nie patrzyli na ich możliwości, bo każdy może oczekiwać czego innego, ale właśnie odporność na drobne wypadki, których czasem nie da się uniknąć.

Tablety - Nexus 7, czyli pierwszy tablet Google pokazany na konferencji Google I/O, a także nowy iPad od Apple, zostały poddane testom na upadek, a także na zamoczenie.We wszystkich tych próbach, zdaje się zwyciężać najtańszy w tym duecie, wyprodukowany przez Asusa Nexus 7. Po wyjęciu z wanny pełnej wody, wciąż działa w nim głośnik. Nie można tego jednak powiedzieć o urządzeniu firmy Apple.

Co o tym sądzicie?


Jakie znaczenie ma dla Was trwałość kupowanego sprzętu?

Profil autora na Google+


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.