Facebook Google+ Twitter

Srebro zespołu tanecznego BĘC w Kielcach

Zespół tańca nowoczesnego BĘC z LCK 11 – 24.07.2011 r. uczestniczył w finale 38. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca „Złota Jodła 2011” w Kielcach.

Do finału zespół zakwalifikował się z ogólnopolskich eliminacji, które odbyły się w kwietniu tego roku. W drugim dniu pobytu odbyły się próby na scenie Kieleckiego Centrum Kultury, a trzeciego dnia występy konkursowe.

- Wyniki mieliśmy poznać dopiero podczas gali finałowej, która odbyła się w sobotę 23 lipca o godz. 19.00 w jednym z największych i najpiękniejszych Amfiteatrów w Europie – Kieleckiej Kadzielni. Nasz pobyt wypełniały warsztaty taneczne i występy. Znaleźliśmy jednak trochę czasu na rekreację na basenie i odpoczynek w pięknych plenerach kielecczyzny – relacjonuje instruktor zespołu Jacek Kremer.

Czytaj także: Przewodnik po letnich przeglądach i festiwalach filmowych

Kiedy nadszedł czas ogłoszenia wyników i wręczania nagród okazało się, że ten dzień dla zespołu BĘC jest bardzo szczęśliwy. Polały się łzy radości. Prowadzony przez małżeński duet Annę i Jacka Kremerów zespół zdobył drugą nagrodę festiwalu - „Srebrną Jodłę”.

To kolejny duży sukces „Bęców”, po zdobytym rok temu „Brązowym Aplauzie” w Koninie. Na finał imprezy libiąski zespół zatańczył przed wielotysięczną publicznością, od której zebrał zasłużone owacje.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.