Facebook Google+ Twitter

Środa w TVN24: Gowin to większy szkodnik niż Palikot

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-12 22:12

Debaty nad zachowaniem Palikota nie milkną. W programie TVN24 „Kropka nad i” swoją opinię wyraziła prof. Magdalena Środa. - Zabawny poseł Janusz Palikot gra fantastyczną rolę, bo obnaża jak funkcjonują media i polityka. Natomiast większym szkodnikiem od niego jest Jarosław Gowin – stwierdziła.

Na jej wypowiedź zareagowała posłanka PO Magda Kochan. - Nie zgadzam się z panią. Język Palikota jest godny budki z piwem - uważa.

Władze PO mają zająć się wypowiedzią Janusza Palikota, który o byłej minister rozwoju regionalnego Grażynie Gęsickiej powiedział "Przykro mi, że prostytucja w polityce sięga nawet pani minister Gęsickiej. Nie myślałem nigdy, że ona się tak prostytuuje".
Palikot deklaruje, że może przeprosić Gęsicką, a z Platformy odchodzić nie zamierza - chyba, że zostanie wyrzucony.

W programie TVN24 prof. Środa oceniła, że standardy językowe w ostatnich dwóch kadencjach spadły do niewiarygodnie niskiego poziomu. Mimo że gość Moniki Olejnik zaznaczyła, że nie podziela poglądów Janusza Palikota przyznała, że jego rola jest fantastyczna, bo obnaża, dlaczego media interesują się takimi bzdurami jak niegrzeczne wypowiedzi, zamiast zająć się poważnymi propozycjami.

Profesor tłumaczyła też, że określenie „prostytucja polityczna” jest znane od czasów rzymskich, a płeć adresata takiej wypowiedzi nie ma znaczenia. - Jest wiele osób sprostytuowanych przez politykę, a Palikot jest jedyną z nielicznych, dla których polityka nie jest „być albo nie być” - stwierdziła profesor.

Źródło: tvn24.pl
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 12.01.2009 23:28

Jaka Profesor taki komentarz. Palikot nie jest godzien zawiązać Gowinowi rzemyka u sandałów. Pani Środa obnaża swój wojujący ateizm. To się nazywa tolerancja w Jej wydaniu!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.