Środowe mecze towarzyskie

Wczoraj odbyło się wiele ciekawych meczów towarzyskich. Wśród hitów był mecz Niemcy kontra Włochy. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Dla nas ważne było spotkanie z Norwegią wygrane 1:0 przez drużynę Franciszka Smude.

/ Fot. Sebastian KrygerŚroda była dniem meczów towarzyskich. Na wielu stadionach zostały rozegrane mecze kontrolne. Kilka meczów można śmiało nazwać hitami.

W Szwajcarii na stadionie Stade de Geneve zostało rozegrane spotkanie Argentyny z Portugalią.
Mecze tych dwóch drużyn zawsze wywołują ogromne emocje. Tym razem było tak samo. Przez 90 minut utrzymywał się remis 1:1. W ostatnich minutach w polu karnym zostaje faulowany Javier Pastore. Jedenastkę na bramkę zamienia Messi i Argentyna pokonuje Portugalię 2:1.

W innym ciekawym spotkaniu Francja podejmowała Brazylię na Stade de France. Francuzi od 40. minuty mieli ułatwione zadanie, gdyż czerwoną kartkę za faul na Benzemie zobaczył Hernanes. Jedyna bramka w meczu zdobył Karim Benzema w 54. minucie.

Kolejnym meczem, który okrzyknięto szlagierem, było spotkanie Niemców z Włochami. Niemcy prowadzili od 17. minuty po bramce Miroslava Klose, ale nie zdołali utrzymać wyniku. Pod koniec meczu remis Włochom uratował Rossi.

Warto także przypomnieć, że wczoraj grała Polska reprezentacja. Podopieczni Franciszka Smudy pokonali wyżej notowaną Norwegię 1:0.