Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

6218 miejsce

Środowiska LGBT chcą kibicować Legii Warszawa. Domagają się bezpieczeństwa na stadionie

Środowiska LGBT chcą kibicować aktywnie Legii Warszawa. W tym celu powstała na Facebooku strona "CWKS LEGIA Sekcja LGBT".

 / Fot. Kamil Korbik at pl.wikipedia [GFDL (http://www.gnu.org/copyleft/fdl.html) or CC-BY-SA-3.0-2.5-2.0-1.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)]"Nie chcemy otrzymywać od władz klubu specjalnych przywilejów, tylko lepszej kontroli i poprawy bezpieczeństwa na stadionach. Wierzymy, że wspólnie przełamiemy niechęć konserwatywnej części społeczeństwa do naszej obecności w życiu publicznym oraz zjednamy sobie wszystkich sympatyków postępu w Polsce" - piszą na Facebooku twórcy strony "CWKS LEGIA Sekcja LGBT".

Fan page ma już blisko 900 fanów na Facebooku. Twórcy piszą, że strona skupia osoby, które aktywnie chcą kibicować Legii. "Naszym celem jest otworzyć kibiców na osoby ze środowisk LGBT, które chciałyby móc bez przeszkód brać udział w tych jakże pięknych widowiskach" - czytamy. Zebrani na Facebooku chcą prawa do "odwzajemniania sobie uczuć" bez narażania się na ataki ze strony kibiców.

W odpowiedzi na inicjatywę powstała strona sprzeciwiająca się postulatom - "ANTY Sekcja LGBT CWKS Legia".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (38):

Sortuj komentarze:

Ależ ja nadal twierdzę, że to wprowadzono do szkół pod naciskami lobby homoseksualnego, trzeba chyba bardzo nie chcieć żeby tego nie zauważyć. A żarcik jak żarcik, średniośmieszny

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2014 14:01

I na koniec tej owocnej dla pana dyskusji - http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/media-i-kibice-nabrali-sie-na-fanpage-sekcji-lgbt-legii-warszawa

Widzę, że pan również się nabrał.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2014 13:57

W ostatnim komentarzu wyraźnie "oswoił" pan swoją opinię o "gender". Na początku twierdził pan bowiem, że "gender" to "tematy homoseksualne", a do szkół je wprowadzili homoseksualiści.

Miło mi, że dyskusja ze mną rozwija czyjeś horyzonty myślowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A cóż mnie interesuje opinia księdza Zaleskiego zwłaszcza, że nie ma związku ze sprawą. Wątpię, czy unią rządzi lobby homoseksualne, bez przesady. Aczkolwiek w tej sprawie unia wyraźnie wmusza swoje pojmowanie tolerancji państwom członkowskim, nie biorąc w ogóle pod uwagę ich własnej różnorodności kulturowej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2014 10:19

Isakowicz-Zaleski twierdzi, że "kościołem" rządzi "homoseksualne lobby". Unią Europejską też rządzi "homoseksualne lobby"?

Ile to się można od młodego człowieka dowiedzieć.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Naprawde to jest dla pana ważne? Taka semantyka? Dobrze w takim razie genderowe bzdury wprowadzono do szkół pod naciskiem homoseksualnego lobby oraz ogólnie hipisowskiej polityki UE w tym zakresie, teraz lepiej? Oj jeśli nadal jest w szkołach to bardzo niedobrze

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 13.01.2014 00:05

Homoseksualiści wprowadzili "gender" do szkół - tego jeszcze nie znałem.

Pisze pan, że "odczepili się od szkół". No ale "gender" nadal jest w szkołach i nadal się mówi o "gender". Zatem albo się jeszcze nie odczepili, albo to nie oni wprowadzili "gender".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nie obchodzi mnie co oni robią, dopóki nie szkodzą, a tak jest w przypadku szkół. Natomiast stanowisko tzw pełnomocnika rządu ds równego traktowania to farsa i powinno być zlikwidowane, o ile pamiętam było za czasów K.Marcinkiewicza. Potem niestety przyszedł Donald Tusk sługa zachodu i wprowadził to ponownie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 12.01.2014 15:07

Czyli - homoseksualiści (w tym Kozłowska-Rajewicz) najpierw wprowadzili "gender" do szkół, a później się "odczepili" od szkół, ale "przyczepili się" do Legii i zażądali przywilejów na żylecie. Dobrze rozumiem?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dla mnie jest jedno 'środowisko lgbt' panie Łukaszu.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.