Facebook Google+ Twitter

Środowisko naturalne mężczyzny

Mężczyźni ponoć stają się niepotrzebni i ich byt jest zagrożony. Są prognozy, że za około 50 lat stan populacji męskiej osiągnie niebezpieczne dla gatunku minimum.

Ostatni bastion / Fot. Cezary KrysztofiakTyle się ostatnio słyszy o ratowaniu środowiska naturalnego. Mnóstwo bardzo ważnych, znających się na rzeczy lobbystów i specjalistów wpada wręcz w rozpacz nad każdym meszkiem, kamieniem, ździebełkiem zioła, ptaszkiem, mróweczką i innymi przejawami naturalności.

No dobra, a co z człowiekiem. Czy jesteśmy już tylko po to by usługiwać rzadkim owadom, ziołom i dbać o spokój do rozmnażania ptaków!? Czy nikt nie chce widzieć jak zanika środowisko naturalne, na przykład, mężczyzny! Są prognozy, że jak tak dalej pójdzie to za 50 lat nas (facetów) nie będzie. I co wtedy? Z czego odtworzy się zaginiony gatunek.

Wiele z pań powie, że nie ma czego żałować. Będą jednak takie, co zatęsknią. A poza tym wilków też się nie kocha, a są pod ochroną. Tymczasem naturalne środowisko mężczyzny zanika w tempie astronomicznym, głównie przez ekspansje kobiet. Wszędzie tam, gdzie jeszcze niedawno mężczyzna miał schronienie, święty spokój, znajomych, kolegów, przyjaciół, bądź chwilę samotności, gdzie były męskie sprawy, męskie tematy, męskie słowa - tam pojawiają się... kobiety. Ograniczają tę męską przestrzeń życiową do zera.

Są na męskiej wódce, brydżu, na rybach i meczach. W łodzi podwodnej, na żaglowcu, w wojsku, w górach i pod wodą. Na antarktydzkie i w puszczach amzonii. Ścigają się na motocyklowych, w triatlonie i maratonie. Chodzą na męski striptiz i wynajmują mężczyzn jak pomoc domową. Grają w piłkę nożną, podnoszą ciężary i boksują. Są samodzielne, niezależne, chłodne, twarde, ambitne, doskonałe, singlowe. Naturalne środowisko mężczyzn zanika. Czy ktoś w proteście przykuje się łańcuchem do nalewaka z piwem?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

+
:)))))))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

yhy hy ;) Albercik Ratuj... ;-)

"A gdyby tak każdy obywatel wracał ze stratą paru kilo mniej? Było by nas mniej coraz!"

"A wykształcenie jakieś macie? ;) Wyższe! ooo to po 75zl;-)"

"Każdy kilogram obywatela z wyzszym wykształceniem, szczególnym dobrem narodu." ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe co Wy bez nas zrobicie:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Hmmm... myslę że mężczyźni powinni sie na kobietach odegrać i odpłacić pęknym za nadobne. Panowie powinni w odwecie wejśc w "środowisko naturalne kobiet"! Wpraszać się na "damskie pogaduszki", dołączać do kół gospodyń wiejskich, wyrywać z ręki żelazko, wyprzedzic babe w wyscigu do kuchni, zabrać się za cerowanie skarpet, szydełkowanie, sprzątanie. Powinni być wszędzie - u kosmetyczzki, manikiurzystki, w solarium, na zakupach... zaraz, zaraz... czy ich juz tam przypakiem nie ma?

Pozdrawim serdecznie :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

swietne, mimo , że delikatnie napisane.

Fakt. "ratujmy ginących mężczyzn"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.