Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

15725 miejsce

Stacja FX po sukcesie "American Horror Story: Freak Show" zamówiła 5 sezon serialu

Stacja FX zamówiła kolejną, piątą już serię "American Horror Story". Decyzja zapadła od razu po tym, jak pierwszy odcinek czwartego sezonu "Freak Show" obejrzało 10 milionów widzów.

 / Fot. BagoGames/(CC BY 2.0)/flickrPremiera "American Horror Story. Freak Show" pobiła dotychczasowy rekord oglądalności serialu. Obejrzało ją 10 milionów widzów. Właśnie ten wynik skłonił stację FX do zamówienia kolejnej, piątej już serii "American Horror Story".

Akcja czwartego sezonu "Freak Show" rozgrywa się w cichej wiosce Jupiter na Florydzie. Jest rok 1952. Niemiecka emigrantka i była gwiazda kabaretu Elsa Mars (Jessica Lange) prowadzi jeden z ostatnich gabinetów osobliwości w kraju. Gdy przyjeżdżają do wspomnianej wioski, pojawia się mroczna postać, która zagraża zarówno mieszkańcom miasteczka, jak i przybyszom - podaje stopklatka.pl.

"American Horror Story: Freak Show" powrócił na antenę amerykańskiej stacji FX 8 października. W Polsce można go oglądać na kanale Fox.

"American Horror Story" to amerykański serial z gatunków dramat i horror. Na antenie od 2011 roku. Serial został bardzo dobrze odebrany przez krytyków telewizyjnych, którzy chwalą jego przerażającą naturę, nieprzewidywalność i oryginalność. Do tej pory pojawiły się 4 sezony serialu:

1.Murder House - opowiada o nawiedzonym domu

2.Asylum - bohaterami są pacjenci i personel szpitala psychiatrycznego

3.Sabat - opowiada o czarownicach

4.Freak Show - opowiada o grupie cyrkowej osadzonej w czasach II wojny światowej.

Oficjalny trailer "American Horror Story: Freak Show":Zobacz także: Legendarny bokser Muhammad Ali w ciężkim stanie. Nie pojawił się na premierze filmu "I Am Ali"

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.