Facebook Google+ Twitter

Stacja Metro Centrum. Zrób sobie zdjęcie i podaruj chorym swój uśmiech

W centrum ustawiono kabinę do robienia zdjęć. I co dalej? Jak pomóc? Wystarczy sfotografować swój uśmiech i podarować go w prezencie chorym w hospicjum. Nie masz czasu, by wybrać się do centrum? Zrób to przez internet! Dla wolontariuszy - konkurs!

Matuesz Damięcki i Joanna Jabłczyńska, czyli ambasadorzy akcji "Uśmiech pomaga". / Fot. Materiały prasoweKabina stoi przy stacji Metro Centrum. Jak ją rozpoznać? Oprócz logo "Uśmiech pomaga" widnieją na niej wizerunki Joanny Jabłczyńskiej i Mateusza Damięckiego, którzy są ambasadorami całego przedsięwzięcia. Rozpoczęcie akcji miało miejsce 18 marca w Galerii Mokotów. W centrum kabina zostanie do 25 marca.

Każdy wolontariusz może zrobić sobie zdjęcie i obdarować swoim bezcennym uśmiechem chorych w hospicjum. Przy wyjściu z kabiny dostanie wydruk fotografii oraz informacje o fundacji. W kabinach nie zabraknie też wesołych dodatków - znajdziemy tam peruki, wąsy czy opaski!

Dla tych, którzy nie dotrą do stacji Metro Centrum, przygotowana jest internetowa kabina. Wystarczy tylko kamerka internetowa i trochę wyobraźni, bo przecież w domu także mamy multum gadżetów, które możemy wykorzystać!

Zagrali dla hospicjum w Chrzanowie

Konkurs na "Najbardziej uśmiechnięty uśmiech" zostanie rozstrzygnięty 13 kwietnia. Do 12. można wysyłać swoje zdjęcia. Jednego zwycięzcę wybiorą pacjenci z hospicjum i przedstawiciele Fundacji, a drugiego internauci przez głosowanie na stronie akcji. Główną nagrodą w konkursie jest kolacja z Joanną Jabłczyńską oraz Mateuszem Damięckim ufundowaną przez restaurację Belvedere w Łazienkach Królewskich.

Akcja "Uśmiech pomaga" jest początkiem inicjatyw Fundacji Hospicjum, która rozpoczyna Europejski Rok Wolontariatu.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.