Facebook Google+ Twitter

Stadion Narodowy już się sypie. Otwarcie Euro 2012 zagrożone?

Zerwał się strop nad jednym z wejść Stadionu Narodowego w Warszawie, głównej polskiej areny UEFA Euro 2012. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Czy powinniśmy się obawiać o rozegranie meczu otwarcia imprezy, w którym Polska zmierzy się z Grecją?

Stadion Narodowy w Warszawie / Fot. Mateusz Włodarczyk/Creative Commons 3.0Jak donosi Radio Zet, runął sufit w jednym z przejść dla kibiców na Stadionie Narodowym. Na szczęście nie ma ofiar. Jednak sprawa nie wygląda ciekawie. Stadion Narodowy w Warszawie oddano do użytku zaledwie 4 miesiące temu, więc jak to możliwe, że już sypią się sufity?

Co by było, gdyby oddano go do użytku w terminie, który planowany był pół roku przed rzeczywistym otwarciem stadionu?

Jak informuje Radio Zet, Narodowe Centrum Sportu dopiero dzisiaj opublikowało informacje o usterce, którą wykryto już 6 maja.Czytaj więcej o sprawie TUTAJ.

8 czerwca odbędzie się mecz otwarcia mistrzostw Polska - Grecja. Czy w obecnej sytuacji spotkanie dojdzie do skutku? A jeśli tak, to czy obiekt będzie bezpieczny?

Obecnie wykonawca jest w trakcie przeprowadzania kontroli reszty wejść.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (27):

Sortuj komentarze:

Sumienie Narodu
  • Sumienie Narodu
  • 11.05.2012 17:55

Grzegorz Wink Dzisiaj 00:22 - "A co do artykułów, to trzeba nad nimi mieć czas przysiąść,..."
goowno prawda, winkuś, goowno prawda.

z artykułami jest tak z mówieniem, nie czas jest ważny a wiedza.
mądrzy wiedzą co mówią, co piszą i to im wychodzi niezależnie od czasu
ty piszesz co wiesz, stąd te okresowe bzdety

Komentarz został ukrytyrozwiń
syn tego narodu
  • syn tego narodu
  • 11.05.2012 17:48

Anna Słocka 09.05.2012 20:53 Ocena: 5 11

gratuluję ocen. to aż 16 pkt.

taki poziom trzymaj dziecko,
tak trzymaj

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 11.05.2012 17:44

obojętnie czego dotknie ten rzont partaczy to spartoli.
z jednmym wyjątkiem. ograbianiem narodu.

W OGRABIANIU NARODU Z PIENIĘDZY I GODNOŚĆI
TEN RZĄD JEST MISTRZEM.

ile jeszcze musi sprzeniewierzyć tusk, aby zostać jakim ś urzędasem w unii?

Komentarz został ukrytyrozwiń
antek patelmitrz
  • antek patelmitrz
  • 11.05.2012 04:42

ciekawe ile domów postawili prominenci ze stadionowych materiałów?, kiedy on się zawali?

Komentarz został ukrytyrozwiń

pokora 09.05.2012 18:01
2 G.Wink Wszystkowiedzący i wszechstronnie uzdolniony Pan Wink oczywiście zna się nawet na budownictwie! cudownie! A na czym Pan się nie zna? I gdzie Pana wypociny? Komentatorów jest wielu, ale tych rzeczowych i mądrych szukać z latarką.

Z powodu postawienia domku jednorodzinnego "metodą chałupniczą" muszę niestety znać się na budownictwie, bo inaczej nie da się dopilnować robotników żeby robili to co trzeba.
Wypocin tworzyć nie będę, bo i tak nie sprostam konkurencji zgarniającej tysiące odsłon. :-D A co do artykułów, to trzeba nad nimi mieć czas przysiąść, a ja niestety mam go tylko tyle żeby od czasu do czasu napisać od ręki parę komentarzy...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Ewa
  • Ewa
  • 10.05.2012 15:36

Kiedy zaczniemy dbać o Swój Kraj i pracować solidnie? Ministrowie ani przepisy nie pomogą !!!
Panowie brać się do SOLIDNEJ pracy !!!! i nie marnować CUDZYCH pieniędzy !!!!!!
Jak chcecie to marnujcie SWOJE !!!!!! Wstyd , wstyd za BYLE JAKOŚĆ !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
czarny-obserwator
  • czarny-obserwator
  • 10.05.2012 09:23

piszcie na temat a nie o jakis politykach i i babciach owladnietych sekta z torunia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
McCafe
  • McCafe
  • 10.05.2012 08:04

A te 500 tyś. Kapera dostał ??? Za syf który stworzył??

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gerard Stenc^
  • Gerard Stenc^
  • 09.05.2012 22:47

Pamiętam,z Pisem to była jazda,szkoda ,że tak krótko...

Komentarz został ukrytyrozwiń
Anna Słocka
  • Anna Słocka
  • 09.05.2012 20:53

To bardzo w oczy kole to "Pisowskie Trolle"????
Poziom Twojej wypowiedzi bardzo nisko siedzi.pozdrawiam:)