Facebook Google+ Twitter

Stadion Narodowy ma swoją stronę internetową

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2008-06-24 16:12

Ruszyła strona internetowa Stadionu Narodowego w Warszawie. Pod adresem www.stadioncity.pl są już dostępne podstawowe informacje, dotyczące projektu stadionu i zaawansowania prac.

Można też oglądać zdjęcia i wizualizacje przyszłej areny EURO 2012. Dla tych, którzy odliczają czas do pierwszego gwizdka, na stronie umieszczono specjalny zegar, który pokazuje czas upływający do rozpoczęcia Piłkarskich Mistrzostw Europy za 4 lata.

W przyszłości dzięki stronie www.stadioncity.pl będzie można śledzić "na żywo" przebieg prac budowlanych na Stadionie Narodowym. Prawdopodobnie jesienią za pomocą specjalnej kamery każdy będzie mógł oglądać, w jaki sposób w Warszawie powstaje 55 tysięcznik.

Jak zapewnia rzecznik Narodowego Centrum Sportu Marcin Hadaj, strona będzie dokumentować niemal każdy dzień prac nad tą kluczową inwestycją piłkarską w Polsce. Jak dodaje Hadaj, strona została uruchomiona po to, żeby przekazywać jak najszerszej rzeszy odbiorców dokładne, kompleksowe i szybkie informacje na temat tego, co się dzieje ze Stadionem Narodowym.

Stronę www.stadioncity.pl stworzyło Narodowe Centrum Sportu. Jak podkreśla Marcin Hadaj, strona ma być też forum dyskusyjnym dla kibiców. Będzie można tam mówić i pisać na temat całego kompleksu, jakim jest Narodowe Centrum Sportu czyli stadionu z otoczeniem. Jest też rubryka Forum - twórcy strony zachęcają do logowania się i pisania o stadionie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.