Facebook Google+ Twitter

Stadion Olimpijski we Lwowie: Rozegrano ostatni mecz przed modernizacją

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2009-05-05 16:45

Na Stadionie Olimpijskim w Kijowie odbył się ostatni mecz przed rozpoczęciem modernizacji murawy. Towarzyskie spotkanie rozegrali budowniczy z ukraińskimi dziennikarzami. Obiekt ten będzie gościł uczestników Euro 2012. Wygrali pracownicy budowlani 4:3.

Był to ostatni mecz na starej murawie, na której grały gwiazdy radzieckiej i ukraińskiej piłki nożnej. Za kilka dni rozpocznie się jej zrywanie.

Wiceminister sportu Serhij Dracz powiedział, że część pokrycia zostanie sprzedana, a część przeznaczona na pamiątki, takie jak te, które są sprzedawane już od kilku lat na stadionie olimpijskim w Berlinie. Przekonywał, że do dzisiejszego meczu kijowskie boisko było uważane za jedno z najlepszych na Ukrainie i w Europie.

Prace na Stadionie Olimpijskim, gdzie ma być rozegrany finał Euro 2012, zostały przerwane dzisiaj tylko na 2 godziny. Od razu po zakończeniu spotkania, robotnicy wrócili do swoich zajęć. Według przedstawicieli Ministerstwa Sportu, prace przebiegają bez opóźnień i zgodnie z grafikiem.
JS

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Błąd w tytule :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.