Facebook Google+ Twitter

Stadionowe niewypały

Na terenie budowy nowej linii metra w Warszawie znaleziono niewypały z czasów II wojny światowej. Stacja, na której znaleziono pociski, znajduje się niedaleko stadionu narodowego.

Budowniczy nowej stacji metra w Warszawie znaleźli niewypały. Stacja nazywa się Stadion. Nic dziwnego, że była to akurat ta stacja. Przecież u nas co stadion, to niewypał. Co prawda niewypałów znaleziono aż sto trzydzieści, a w Polsce to ciężko się tyle porządnych stadionów doliczyć.

Ale wracając do stadionu w Warszawie, ja na miejscu prokuratury zacząłbym już prowadzić śledztwo w tej sprawie. Bo te pociski, prawdopodobnie zakopali tam handlarze ze stadionu dziesięciolecia, opuszczając go.

Kolejne stadiony to też niewypały, ale już zneutralizowane (jak bym nie powiedział, że zneutralizowane to bym mnie posądzono o defetyzm). Stadion we Wrocławiu, wojna z firmą, która go miała budować. Poznański stadion, niebezpieczne trybuny, niszczejąca murawa. Nawet stadion śląski, który budowano bez większych problemów (poza kolorem krzesełek) nie wytrzymał presji i musiała pęknąć, właściwie nie stadion, tylko lina z dachu. Ale problem już jest.

Tak sobie myślę. że te pociski mogą też nasi kibice podkładać w trosce o naszą reprezentację. Bo jak przyjadą nasi rywale na Euro, to może któryś z nich a nóż się nadzieje i od walkower dla nas. Bez blamażu i porażki i z trzema punktami już jesteśmy.

Wiadomości24 to serwis tworzony przez ludzi takich ja Ty. Wiesz więcej? Zarejestruj się i napisz swój materiał, dodaj zdjęcia, link, lub po prostu skomentuj. Tylko tu masz szansę, że przeczyta Cię milion!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.