Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

112718 miejsce

Stale pod Tarnobrzegiem. Zastrzelił żonę i siebie na oczach dzieci

Awantura rodzinna zamieniła się w koszmar dla ośmioletniej dziewczynki i dwóch chłopców w wieku siedmiu i trzech lat. Co tak naprawdę się stało w podtarnobrzeskich Stalach?

Fot. ilustracyjna / Fot. Cezary p/GNU Licencji Wolnej Dokumentacji, w wersji 1.2 lub nowszej9 lipca około godziny 11 w miejscowości Stale w powiecie tarnobrzeskim w jednym z domów dochodzi do awantury. Po chwili słychać strzał z broni; jeden z sąsiadów dzwoni na policję i powiadamia o strzałach i awanturującym się małżeństwie. Kilka chwil później jedna z kobiet na podwórzu sąsiada widzi zakrwawione zwłoki kobiety - Wioletty W., a kilka metrów dalej ciężko rannego mężczyznę. 36-letni Zenon W. w stanie krytycznym został przewieziony do szpitala, tam zmarł po kilkunastu minutach, pomimo wysiłków lekarzy.

Policja bada ślady

- Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu oraz prokurator wyjaśniają okoliczności zabójstwa. Doszło do niego dzisiaj przed południem, w gminie Grębów w powiecie tarnobrzeskim. Jak wstępnie ustalono, 36-letni mężczyzna najprawdopodobniej postrzelił z broni palnej swoją żonę. Młoda kobieta w wyniku odniesionych ran zmarła na miejscu zdarzenia. Sprawca po zdarzeniu popełnił samobójstwo. - mówi Beata Jędrzejewska-Wrona, rzecznik prasowy KMP w Tarnobrzegu. - Na miejscu zdarzenia policjanci i prokurator zabezpieczają ślady przestępstwa, ustalają jego okoliczności i przyczyny.

O co poszło?

Najprawdopodobniej awantura rozpoczęła się po tym jak żona oznajmiła mężowi, że ma zamiar zamieszkać z przyjacielem i zabierze najmłodsze dziecko, które karmi piersią. Zenon wpadł w furię, chwycił za broń i wycelował w głowę żony. Przerażona kobieta wybiegła z domu na podwórze. Zenon strzelił w jej klatkę piersiową, a potem przystawił lufę do własnej skroni i nacisnął spust.

Z informacji uzyskanych od rzecznika policji dowiedziałem się, że bezpośrednie przyczyny śmierci wskażą wyniki sekcji zwłok.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (15):

Sortuj komentarze:

Mieszkaniec
  • Mieszkaniec
  • 31.10.2011 14:28

Ja mieszkam w Tej wsi i weźcie się ludzie nie wypowiadajcie jak nie macie nic mądrego do powiedzenia.Tyle wam powiem. I to nie jest tak że co drugi dom to jacyś wariaci. Weź się człowieku. A nie będziesz tu jakieś głupoty gadał. Mianowicie do ,,Kozaki". I powiem Jeszcze że nasza miejscowość jest bezpieczna. I tacy ludzie jak nie którzy to nawet nic tu nie piszą.:O

Komentarz został ukrytyrozwiń
zbigniew stefański
  • zbigniew stefański
  • 27.10.2011 12:34

ja to super ziom jestem. http://www.youtube.com/watch?v=EGPa6_hcdaM

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stalowiec
  • Stalowiec
  • 18.07.2011 10:46

Ja jestem ze Stalów i jest spokojnie a nie ty jakieś głupoty koleś gadasz a nie wiesz.
Jesteśmy z krwi i kości

Komentarz został ukrytyrozwiń
Nurek
  • Nurek
  • 11.07.2011 23:44

Stale tam jest już od jakiegoś czasu dziwnie. Na mieście w nocy jest bezpieczniej ! A na tym przedmieściu to strach. Idziesz sobie to zaczepiają , różne dziwne bandy i ekipy , skejci ,dresy itp, nawet słyszałem że mają swoją muzykę jakiś hip - hop. Oni sami sobie wychowują tą wieś.

Komentarz został ukrytyrozwiń
edwin
  • edwin
  • 11.07.2011 00:35

@ Andrzej Szelbracikowski - najwyraźniej panu coś się /pardon/ poje_bało." Opanowanie własnego seksualizmu" ??? Pan myśli że baba o tak sobie powiedziała że wyprowadza się ot do znajomego ? I co - znajomy nie będzie jej posuwał ? Człowiek nie zapanował, nie pomyślał o dzieciach, nie pomyślał... ? A może desperacja i skumulowany stres ? Zakładając że był draniem i może nawet porywczym, to Ona jako /prawnie/ żona i matka nie powinna inaczej się zachować ? Wiem, także nerwy, ale zwykły instynkt matki to gdzie był? Został u przyjaciela , który jak pan wierzy jej nie dymał ? Wie pan, czasem myślę, że impotencja jest czynnikiem wyolbrzymiającym seksualizm, a nawet tworzy pozory- jeśli nie występuje. Proszę się ratować persenem, ptak zaćwierka i seksualizm poprawi ogólne ukrwienie organizmu. I dymać !

Komentarz został ukrytyrozwiń
Kozaki
  • Kozaki
  • 10.07.2011 23:33

Witam rodzina była patologiczna ale która w Stalach i na Siedlisku nie jest. Ta wieś to siedlisko zła. Co drugi dom to albo wariaci, chorzy psychicznie lub pijacy, łobuzy nic więcej. Nic dobrego w tej wsi nie ma ludzie mają coś z tatarów zbójeckiego narodu. W co drugim domu obrzyn jest jak nie ktoś kogoś zabije zasztyletuje to zastrzeli. Ja bym taką wieś zaorał.

Komentarz został ukrytyrozwiń
patryk
  • patryk
  • 10.07.2011 22:41

ja bym go huja donił a nie jeszczego rotowali wiem bo to moją ciotke zabił