Facebook Google+ Twitter

Stalowa Wola - Turbia. Szybowcowe Mistrzostwa Polski

Sympatycy szybownictwa na pewno skorzystają z okazji i odwiedzą między 15 a 26 sierpnia lotnisko w Turbii, które zaprasza na 57. Szybowcowe Mistrzostwa Polski w klasie 15 cm.

Organizatorem zawodów szybowcowych jest Aeroklub Stalowa Wola, Międzynarodowa Federacja Lotnicza i Aeroklub Polski. Patronat honorowy nad imprezą objął Marszałek Województwa Podkarpackiego - Mirosław Karapyta oraz Prezydent Miasta Stalowa Wola - Andrzej Szlęzak.


Patronat medialny objęły Telewizja Miejska Stalowa Wola, Radio Leliwa oraz portal społecznościowy Stalowe Miasto.pl. Partnerami imprezy jest Zajazd "Sezam" i Hotel "Stal", które zapewnią uczestnikom zakwaterowanie.

Rejestracja została już zakończona. Na liście uczestników są zawodnicy z całej Polski, a wśród nich reprezentacje aeroklubów; warszawskiego, Orląt w Dęblinie, bydgoskiego, częstochowskiego, rzeszowskiego i wielu innych. Rejestracja już zakończona. Trwają ostatnie przygotowania organizacyjne w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas zawodów.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Waldo Pepper
  • Waldo Pepper
  • 16.08.2012 13:30

Klasa 15 cm ... ha ha ha. Ha ha ha i jeszcze raz hahaha

Komentarz został ukrytyrozwiń

Może jeszcze raz dopiszę tutaj, żeby było według przysłowia - do trzech razy sztuka. ,,Rejestracja już zakończona" - tak na wypadek, gdyby ktoś przeoczył to w materiale :))
Sorki, ale chyba redakcja również to przeoczyła!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.