Facebook Google+ Twitter

Stalowa Wola. Zakończyła się 4. edycja "Miasta Komiksów"

W sobotę (7 lipca) zakończyły się warsztaty odbywające się w ramach 4. edycji "Miasta Komiksów”. W tym roku tematem przewodnim prac, były opowiedziane przez mieszkańców Stalowej Woli historie związane z naszym miastem.

 / Fot. stalowemiasto.plSpośród prac, które zostały nadesłane wybrano 15 najlepszych. Zostały one wykonane są w formie komiksów. Zwycięskie będą prezentowane na ulicach Stalowej Woli. Szczęśliwa piętnastka będzie mogła przez tydzień kształcić swój warsztat pod okiem wysokiej klasy specjalistów. Uczestnicy warsztatów to m.in. mieszkańcy Warszawy, Krakowa, Szczecina i Redy - informuje serwis stalowemiasto.pl.

Zasłyszane historie w komiksie

Wśród osób, które podzieliły się z uczestnikami warsztatów swoimi wspomnieniami są; Marek Gruchota - dyrektor MDK, radny powiatowy Waldemar Pawłowski, Jarosław Siepietowski - fotograf, poeta i bard uliczny Piotr Dróżdż, Paweł Gielarek - lider grupy Astrid Monroe, muzyk bluesowy - Wiesław Gałczyński, Lucyna Tomczyk z kolektury Lotto (w której kilka tygodni temu padła kilkumilionowa wygrana), trener osobisty Konrad Mężyński i bokser Lucjan Trela.

Talenty uczestników zostały docenione

Uczestnicy warsztatów i prowadzący zajęcia zgodnie twierdzili, że było to dla nich duże przeżycie. Uczestnicy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.4 sierpnia finał, na którym pojawi się L.U.C z projektem Kosmostumostów, który stał się inspiracją dla czwartej edycji "Miasta Komiksów".

Organizatorzy planują, by następna edycja wyszła poza miasto. W planach jest zakup rowerów dla przyszłych uczestników - czy tak będzie, czas pokaże.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Przekazałam informację, którą zamieścił serwis stalowemiasto.pl, zresztą podałam źródło tekstu. Nie wiem czy serwis łamie prawo prasowe, bo nie wnikałam w to. Poprosiłam o możliwość skorzystania ze zdjęcia i taką otrzymałam. Przeczytałam artykuł na stalowka.net i owszem jest być może wzorowany, ale nie mogłam tego wiedzieć wcześniej. Jeśli zrobiłam coś nie tak, przepraszam

Komentarz został ukrytyrozwiń
buliana
  • buliana
  • 09.07.2012 20:52

szkoda tylko, że powołujecie się na portal który łamie prawo prasowe i nie tylko. Artykuł zerżnięty z: http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=8896 a wy ich jeszcze cytujecie zamiast rzetelne źródło

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.