Facebook Google+ Twitter

Stalowa Wola.Warsztaty filmowe dla młodzieży potrwają do 15 lipca

W poniedziałek 9 lipca w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli rozpoczęły się ,,Warsztaty filmowe dla młodzieży”, które potrwają do niedzieli 15 lipca.

Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli / Fot. WikipediaW warsztatach bierze udział młodzież w wieku od 14 do 19 lat. Zgłoszenia na warsztaty były przyjmowane do końca czerwca. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Organizatorem warsztatów jest Stalowowolskie Towarzystwo Kulturalne we współpracy z Miejskim Domem Kultury w Stalowej Woli oraz Towarzystwem Inicjatyw Twórczych „ę” w Warszawie. Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” to pionierskie stowarzyszenie ze stolicy, które organizuje warsztaty z różnych dziedzin sztuki, zapraszając do udziału w nich młodych ludzi z całej Polski.

Stalowowolskie warsztaty filmowe są organizowane wspólnie z „ę” w ramach programu Towarzystwa pod nazwą Polska.doc. Jest to cykl intermedialnych spotkań dla młodych twórców zainteresowanych filmem. Program zachęca uczestników do realizacji działań animacyjnych i edukacyjnych z wykorzystaniem filmu. Stwarza szansę do praktycznego zastosowania nabytych umiejętności.

Warsztaty prowadzą

Jakub Piątek – reżyser filmowy, absolwent reżyserii PWSFTViT w Łodzi oraz kulturoznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim związany z Mistrzowską Szkołą Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Koordynator projektu „Videonotacje” w Towarzystwie Inicjatyw Twórczych „ę”.

Paulina Capała – członkini Zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę”, absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim i w Laboratorium Reportażu, uczestniczka kursu o filmie dokumentalnym w Mistrzowskiej Szkole Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Koordynatorka programu Polska.doc.
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Z przyjemnością służę zawsze pomocą:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

,,Kto pyta nie błądzi" - dziękuję panie Ireneuszu :))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.