Facebook Google+ Twitter

Stan Salety poprawia się

Przemysław Saleta, po ciężkiej operacji przeszczepu nerki dla swojej córki Nicole borykał się z poważnymi powikłaniami. Lekarze stwierdzili u niego krwotok wewnętrzny i niewydolność oddechową. Jego stan był bardzo ciężki.

Przemysław Saleta oddał nerkę swojej córce. / Fot. AKPA - KurnikowskiPiątego grudnia bokser przeszedł operację. Dziś jest już nieco lepiej. Stan Salety poprawia się z dnia na dzień. Jest z nim powierzchowny kontakt, co oznacza, że jego mózg funkcjonuje normalnie. Jak podaje TVN24 Saleta przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. Z nieoficjalnych źródeł wynika jednak, że lekarz prowadzący gwiazdę zaprzecza, iż był on w śpiączce. Twierdzi, że dziennikarze źle zinterpretowali jego słowa, "bo pan Saleta nie jest w śpiączce, tylko jest usypiany lekami". Obecnie przebywa na oddziale intensywnej terapii warszawskiego szpitala na ul. Lindleya.

Sportowiec znany jest nie tylko ze świetnych walk, ale również z nowego telewizyjnego show TVP1 - "Gwiazdy tańczą na lodzie". Mimo sporego poparcia widzów, po 8. odcinku zdecydował się zrezygnować z uczestnictwa w programie, właśnie ze względu na chorobę córeczki Nicole.

Dziś, nie jest wiadome, czy w przyszłości będzie mógł wrócić na ring.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

Bartku masz rację, tez sie kłaniam. Słyszałam ostatnio, że rzadko się zdarzają też dlatego, że zaledwie 2% przeszczepianych organów pochodzi od ludzi zdrowych.

Komentarz został ukrytyrozwiń

podobno takie powikłania zdarzają się rzadko, trzymam kciuki

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ukłon dla Salety. Zdrowiej Chłopie!

A dla ciebie plus :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.