Facebook Google+ Twitter

Stań się swoim bankierem online!

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2012-02-16 15:36

Coraz powszechniejszy dostęp do internetu sprawia, że dynamicznie rozwija się bankowość online. Banki bardzo intensywnie zachęcają do zakładania kont internetowych. Polacy, którzy pierwsze internetowe konta mieli okazję poznać 10 lat temu, coraz bardziej się do nich przekonują.

Online: taniej i szybciej

Pani Marzena z podwarszawskich Ząbek nie żałuje decyzji o rezygnacji z tradycyjnego rachunku: stały dostęp do konta przez 24 godziny na dobę daje jej możliwość sprawowania pełnej kontroli nad osobistymi finansami, lepszego planowania wydatków oraz efektywniejszego zarządzania oszczędnościami. Na dodatek znacznie taniej.

Szczególnie cenne jest dla niej też to, że wolne środki z konta o dowolnej porze może ulokować na oprocentowanej lokacie terminowej albo przelać na konto oszczędnościowe. Dzięki temu jej pensja nie leży bezczynnie na rachunku bieżącym, każda wolna złotówka pracuje.

W rezultacie - jak wyliczyła - dzięki internetowi oszczędza nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Jej mama płaciła jeszcze niedawno 3,99 zł za prowadzenie rachunku, do tego po 4,99 zł za każdy przelew na rachunek zewnętrzny. Przy pięciu rachunkach: za czynsz, energię, gaz, telefon i opłacie dwóch rat kredytowych, wychodziło jej prawie 34 zł podstawowych opłat miesięcznie. Kiedy pani Marzena wyliczyła mamie, że rocznie traci ponad 400 zł - ta od razu postanowiła założyć konto internetowe.

Cały artykuł przeczytasz na: "Polska The Times"

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Trzeba tylko pamiętać, aby nie nabrać się na plewy: link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.