Facebook Google+ Twitter

Stań w szranki w Wielkim Majowym Konkursie Wiadomości24.pl!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-04-24 11:29

Nadszedł długi weekend majowy. Wielu z Was wyjedzie. Niektórzy zostaną w miastach i będą korzystać z uroków wypoczynku miejskiego. Jakąkolwiek formę wybralibyście, mamy nadzieję, że znajdziecie chwilę dla Wiadomości24.pl i nieco zapału, by wziąć udział w naszym konkursie.

Nagrody w konkursie. / Fot. redakcjaWielki majowy konkurs ma bardzo proste i przejrzyste zasady. Przed Wami do wyboru pięć kategorii konkursowych: materiał wideo, news, fotogaleria, recenzja i (UWAGA!) tekst anglojęzyczny. W każdej z tej kategorii nagrodzimy cztery najlepsze, naszym zdaniem materiały. Nie narzucamy Wam tematyki materiałów, mamy nadzieję, że zaskoczycie nas pomysłowością. Nie ma też ograniczeń co do ilości kategorii, w których wyślecie prace konkursowe.

Konkurs zaczyna się w piątek 25 kwietnia. Na materiały czekamy aż do 5 maja włącznie. Przez cały ten czas możecie robić i wysyłać do nas swoje teksty, zdjęcia i fotogalerie. Wyniki ogłosimy we wtorek, 6 maja.

Nagrody? 20 płyt DVD z filmami:"Lecą Żurawie", "Czyja to kochanka","Elizabeth: Złoty wiek","Testosteron","Asterix i Obelix: Misja Kleopatra".

Konkurs otwarty jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników Wiadomości24.pl. Materiały konkursowe "wysyłacie do redakcji" poprzez formularz na naszej stronie, z dopiskiem w uwagach "Majowy konkurs".

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (10):

Sortuj komentarze:

Specjalnie jadę do Trójmiasta ... :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Konkurs otwarty jest dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników link Materiały konkursowe "wysyłacie do redakcji" poprzez formularz na naszej stronie, z dopiskiem w uwagach "Majowy konkurs".

Komentarz został ukrytyrozwiń

a jak/gdzie podsyłać prace na konkurs?

Komentarz został ukrytyrozwiń

te nadesłane na konkurs? :P

Komentarz został ukrytyrozwiń

e, mam te filmy, albo widziałam;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

To ja napsałam niezrozumiale. Zrobiłam duży skrót myślowy, a chodziło mi bardziej o to, że większość z majówki wróci czwartego wieczorem więc na podrzucenie materiału zostaje 1 dzień. Ufff ;-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Poprawiłem nieco tekst, tak aby był bardziej zrozumiały. Materiały możecie robić począwszy od 25 kwietnia aż do 5 maja. 5 maja jest data graniczną, po tym dniu nie przyjmujemy więcej zgłoszeń. Nie wiem skąd taka interpretacja, że jest jeden dzień na zrobienie materiału.

Powtarzam jeszcze raz: Kiedy robicie ten materiał, to Wasz wybór, wysłać musicie go pomiędzy 25 IV a 5 V.Uff.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Nieeee. Jak to 1 dzień? Materiały można przysyłać od 25 IV do 5 maja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Fajnie, tylko czasu mało na przygotowanie materiału, bo tylko 1 dzień

Komentarz został ukrytyrozwiń

Bardzo ciekawe ;)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.