Facebook Google+ Twitter

Stanisław Łyżwiński bohaterem gry internetowej

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2007-04-13 20:27

Internetowe zgrywusy znowu w akcji. Po sieci krąży gierka, w której możemy wcielić się w bohatera seksafery - posła Samoobrony Stanisława Łyżwińskiego. Choć żadne zarzuty nie zostały jeszcze potwierdzone, to internauci już skazali posła. Żarty polityczne dalej są w cenie.

Gierka, to przeróbka starej gry, w której boski żigolo, po kliknięciu w pojawiającą się kobietę - "zaliczał ją". Dziś, zamiast żigolo jest postać Łyżwińskiego. Cała zabawa polega na tym, aby w minutę "zaliczyć" jak najwięcej wyskakujących spod kołder kobiet. Oczywiście wszystko w rytmie hymnu Samoobrony.

Stanisław Łyżwiński nie jest pierwszym bohaterem gierek politycznych. Mogliśmy zagrać już we wszystko. W Tuska, który dąży do pałacu prezydenckiego a także w Lecha Kaczyńskiego, któremu dawaliśmy instrukcje, jak ma tańczyć. Były też gry, w których toczyliśmy pojedynki między politykami.

Gierka należy do serwisu http://www.cfaniacy.com. Tam znajdzemy także inne przeróbki gier. Nie odnoszą się one
jednak do rzeczywistości politycznej. Żarty polityczne w Polsce mają rodowód PRL-u. Ten absurdalny okres był wyśmiewany przez wszystkich. Stanisław Bareja - kręcił filmy o rzeczywistości PRL. W kuluarach naśmiewano się z polityków i milicjantów. Dziś czasy się zmieniły. Nie ma komuny ale jest internet - to tutaj wszystko się przeniosło. Stanisław Łyżwiński w akcji

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.