Facebook Google+ Twitter

Stanisław Michalkiewicz będzie felietonistą radiowej Jedynki

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2006-09-01 16:24

Nowy szef programu pierwszego Polskiego Radia Marcin Wolski zapowiada zmiany w stacji.

Jednak ciągle będzie to ta sama Jedynka – ze słuchowiskami, teatrem polskiego radia i publicystyką. -Tylko troszeczkę młodsza – jak podkreśla Wolski. Poranne audycje będą prowadzić znani dziennikarze – m.in. Dorota Gawryluk i Jacek Karnowski. Natomiast felietony będą prezentowali m.in. Michał Ogórek i ...Stanisław Michalkiewicz.

Ten ostatni jest na tyle kontrowersyjną osobą, że Wolski nie uniknął kłopotliwych pytań na jego temat. Dziennikarze dociekali, jak Jedynka chce realizować hasło „Polskie radio –radio przyzwoite” – jeśli felietony będzie w nim wygłaszał oskarżany o antysemityzm Stanisław Michalkiewicz. Wolski odparł, że publicysta został uniewinniony przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji z tego zarzutu. – Uważamy, że powinno być szerokie spektrum opinii. Po jednej stronie będzie Stanisław Michalkiewicz, po drugiej dziennikarz „Gazety Wyborczej” – Michał Ogórek – mówił Wolski.

Inni felietoniści Jedynki to: Rafał Ziemkiewicz i Maciej Rybiński.

KB (APP)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jak usłyszałem o Michalkiewiczu, to się uśmiechnąłem :). Hmm, szerokie spektrum. Jak na mój gust dość prawicowo, można powiedzieć, że różne nurty prawicy ;). Ale wiadomo, jaki prezes, takie medium, jak wszędzie :).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.