Facebook Google+ Twitter

Stanisław Remuszko: autor zakazany?

Stanisław Remuszko, autor owianej legendą książki "Gazeta Wyborcza. Początki i okolice" zorganizował spotkanie promocyjne w warszawskiej siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Okładka książki Stanisława Rymuszki. Źródło:www.remuszko.pl Remuszko, sześćdziesięcioletni socjolog i publicysta, dawny dziennikarz GazetyOgłoszenie, którego nie chciały zamieścić największe gazety ani tygodniki. Źródło: www.remuszko.pl Wyborczej, opowiadał o trwających osiem lat daremnych próbach zainteresowania wielkich wydawców książką traktującą o powstawaniu medialnego imperium Agory. I o ciszy, jaka wokół jego książki panuje, między innymi za sprawą zgodnej odmowy redaktorów naczelnych największych polskich mediów zamieszczenia płatnych ogłoszeń reklamujących książkę.Remuszko zaskarżył decyzje redakcji i cztery lata czekał na rozstrzygnięcia sądów. Zapowiada napisanie następnej książki. Ma ona opowiadać o reakcjach sądów, dziennikarskich stowarzyszeń, i gremiów powołanych do regulowania rynku mediów na jego starania o zamieszczenie ogłoszeń.Co wolno wojewodzie, to nie tobie, Remuszko.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Ciekawe co będzie dalej...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wg mnie "z igły widły". Szczególnie gdy się WSZĘDZIE widzi "Michnikowszczyznę" Ziemkiewicza - jakoś nikt nie boi się tego reklamować i sprzedawać. A nawet wręcz odwrotnie - "przywalanie" Wyborczej jest obecnie zdecydowanie na fali. Może więc książka Remuszki jest po prostu słaba? Ja - przyznaję - nie czytałem, więc oceniać nie mogę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.