Facebook Google+ Twitter

Stanisław Tołwiński nominowany do tytułu "Człowiek Roku 2010"

Prezes Aeroklubu Krainy Jezior, Stanisław Tołwiński został nominowany do tytułu "Człowiek Roku - General Aviation" za propagowanie lotnictwa i działanie na rzecz rozwoju całego sektora General Aviation.

Prezes Aeroklubu Krainy Jezior, m.in. pomysłodawca i organizator Międzynarodowego Rajdu Lotniczego po lotniskach Warmii i Mazur oraz Mazury AirShow 2010 został nominowany do tytułu "Człowiek Roku - General Aviation" w plebiscycie "Lotnicze Orły 2010".

Tołwiński znany jest ze swojej wielkiej pasji do lotnictwa. Dzięki wykorzystaniu lotnictwa aktywnie działa na rzecz promocji Warmii i Mazur oraz turystyki lotniczej. Jak sam twierdzi, jest wierny Krainie Jezior od czterdziestu lat i nie wyobraża sobie piękniejszego krajobrazu. Przy wykorzystaniu lotniska Kętrzyn Wilamowo Aeroklub Krainy Jezior od dwunastu lat organizuje imprezy, na które ściągają tłumy ludzi.

"Lotnicze Orły 2010" to plebiscyt, stanowiący niespełna półroczną rywalizację, prowadzącą do wyłonienia postaci, firm i instytucji najbardziej wyróżniających się w działalności na rzecz lotnictwa ogólnego w Polsce w 2010 r. Do końca grudnia internauci poprzez głosowanie wyłonią zwycięzców.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.