Facebook Google+ Twitter

Staniszkis: Nie chodziło o listę, tylko odczucia po śmierci Petelickiego

Jadwiga Staniszkis w programie "Piaskiem po oczach" zaznaczyła, że w wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego nie chodziło o "krótką listę", tylko o pewną grupę osób, które są zagrożone utratą wiarygodności.

Sonda

Sprawa tzw. krótkiej listy to...

 / Fot. Grzegorz Mehring/PolskapresseStaniszkis w TVN24 skomentowała wypowiedź prezesa PiS o "krótkiej liście osób zagrożonych". Powiedziała, że dla prokuratury było jasne, iż chodzi o "śmierć wizerunkową", utratę wiarygodności w mediach.

"Nie chodziło o żadną listę tylko o moje odczucie związane ze śp. gen. Petelickim z kwietnia czy z maja, że to środowisko, które dużo wie, jest zagrożone utratą wizerunku przez różnego rodzaju presję" - wyjaśniła.

Z Kaczyńskim profesor rzeczywiście rozmawiała i w tej krótkiej rozmowie chodziło właśnie o to. "Nie musiał mnie w to wmanewrowywać, ale jeśli już to dał okazję do bardzo śmiesznych spekulacji. To mnie zaskoczyło, bo to takie babskie, takie o słowo za dużo, ale lubię go dalej" - stwierdziła profesor.

Ponadto Jadwiga Staniszkis przyznała, że nie wierzy w samobójstwo generała Petelickiego - znała go, ceniła i twierdzi, że
"widać w nim było energię i życie".

Socjolog przypomniała także 2004 rok, kiedy jej nazwisko znalazło się na "liście Wildsteina". Wyznała, że sama myślała wtedy o samobójstwie, gdyż była to część niszczenia jej wizerunku.


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

doPiSek
  • doPiSek
  • 07.07.2012 23:15

I tym sposobem dowiadujemy się jak prezes wszystko przeinacza . Wpuścił w maliny swoją przyjaciółkę , która na stare lata odwiedza prokuraturę.
Tak w jego wyobraźni powstają teorie spiskowe.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 07.07.2012 13:55

"sama myślała wtedy o samobójstwie, gdyż była to część niszczenia jej wizerunku."

...przez środowisko, któremu teraz gorąco kibicuje. Wczoraj przyznała również z nieukrywaną radością, że "nienawidzi Tuska".

Komentarz został ukrytyrozwiń
kaz
  • kaz
  • 07.07.2012 12:57

Faktem jest że ludzie giną w niewyjaśnionych okolicznościach! - ci którzy nie zgadzają się z tą agenturalną ,postkomunistyczną władzą!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jak zwykle - kiedy Kaczyński mówił czarne, to nie chodziło mu o czarne tylko o żółte w fioletowe kropki... Pomieszanie z poplątaniem... :D

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.