Facebook Google+ Twitter

Staniszkis: Prezydent Kaczyński nie zbiera haków na Sikorskiego

  • Źródło: IAR
  • Data dodania: 2010-02-25 09:55

Socjolog, profesor Jadwiga Staniszkis twierdzi, że prezydent Lech Kaczyński mógł otrzymać informacje dyskredytujące Radosława Sikorskiego.

Jadwiga Staniszkis , profesor socjologii na Uniwersytecie Warszawskim i w Instytucie Studiów Politycznych PAN / Fot. PAP/Bogdan BorowiakGość Salonu Politycznego Trójki uważa, że prezydent nie "zbierał haków" na szefa dyplomacji.
Profesor Staniszkis powiedziała, że donos mógł złożyć ktoś, kto czuł się zagrożony i być może miał być odwołany przez Sikorskiego. Profesor dodała, że dzięki informacjom przekazanym prezydentowi osoba ta utrzymała swoje wysokie stanowisko w służbie zagranicznej związanej z Ministerstwem Obrony Narodowej.

Jadwiga Staniszkis zauważyła, że prezydent nabrał dystansu się od sprawy. Przypomniała, że następnego dnia po tym, gdy sprawa nabrała rozgłosu Lech Kaczyński spotkał się z Radosławem Sikorskim. Ponadto, prezydent zaprosił Sikorskiego do wspólnego lotu na Ukrainę, gdzie obaj uczestniczą w zaprzysiężeniu nowego prezydenta Wiktora Janukowycza.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.