Facebook Google+ Twitter

Staniszkis: To co robi Sikorski jest śmieszne i żałosne

Profesor Staniszkis w programie "Piaskiem po oczach" powiedziała, że pomysły, które przedstawił Sikorski znane już są w Europie: "Robienie z tego polskiego pomysłu, jest śmieszne i żałosne"

Nie milkną echa po wypowiedzi Radosława Sikorskiego w Brukseli. Jadwiga Staniszkis powiedziała, że Sikorski nie powiedział nic nowego. Zapytana dlaczego w takim razie europejska prasa tak dobrze przyjęła jego wystąpienie odpowiedziała, że wynika to ze zmiany kierunku w polityce zagranicznej.

Sympatyczka Jarosława Kaczyńskiego również zabrała głos w sprawie głównej partii opozycyjnej i powiedziała, że PiS reaguje zbyt emocjonalnie. Zwróciła uwagę, że obecnie jest dużo poważnych problemów i zorganizowanie marszu niepodległości w tej sprawie nic nie pomoże: "Ja żyje z definiowania oraz racjonalnego opisywania problemów, takie emocjonalne robienie polityki jest mi obce"- zakończyła.



Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (29):

Sortuj komentarze:

aaa
  • aaa
  • 08.12.2011 20:03

Dorota 05.12.2011 22:34

ale'ś ty mądra

Komentarz został ukrytyrozwiń
Dorota
  • Dorota
  • 05.12.2011 22:34

Tytuł artykuł : "Staniszkis: To co robi Sikorski jest śmieszne i żałosne", a zaraz pod "Robienie z tego polskiego pomysłu, jest śmieszne i żałosne". Pierwszy fragment to komentarz pani profesor bezpośrednio DO WYPOWIEDZI ministra Sikorskiego, natomiast drugi to komentarz DO REAKCJI pewnej grupy odbiorców na ministerialną wypowiedź.
Albo brak wiedzy, albo nadinterpretacja - oba zjawiska powinny pozostawać w opozycji do sztuki dziennikarskiej.

Komentarz został ukrytyrozwiń
horst
  • horst
  • 05.12.2011 08:21

@Arkady Gymbka ! wczoraj 18:41!
Tyś je Gymbka ale agent ! Jak Hans Klos ! A gupiś jako eisel. A wyglondosz jak kamela i dalej jestyś ciulejza.
A skoc mi na śpic . Jak cie widzimy to jscymy ze śmichu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Oserwator
  • Oserwator
  • 04.12.2011 21:01

Jak ma się tytuł artykułu do jego treści? Bo moim zdaniem ma się nijak...

Komentarz został ukrytyrozwiń

@ helmut - frysia

Lubia wos, kochom wos, przaja wom, ale mom wos w rzici...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń
helmut - frysia
  • helmut - frysia
  • 04.12.2011 18:19

@Arkady GYMBKA 14:15 niedziela -- "Dawno się tak nie naśmiałem...:) " a toś pywnie w galoty narobieł ! Aleś ty je ciulos Gymbka ! Kajś ty sie ucył ? Tyś je ale buc ! Z łoców to ci chu...em patsy, nie żryj tak wiela kejsy co byś sie nie ogupioł ty ośle ... Walnij se gruche na wiecór i schlafen ! My cie olewamy łośle jedyn.

Komentarz został ukrytyrozwiń
e
  • e
  • 04.12.2011 17:03

Pani Jadzia [ w necie zwana czerwonousta ] pomaga jak może prezesowi a on jej nie słucha .Robi swoje otoczony miernotami i jedzie na równi pochyłej .Od 2 lat jest totalnym krytykiem PO , jest niewiarygodna

Komentarz został ukrytyrozwiń
ptaszynski
  • ptaszynski
  • 04.12.2011 16:57

kto słucha dzisiaj rzegotu staniszkis tego paplania od rzeczy? toć to mowa sprzed 50 lat!czas iść do PRZODU!!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
jędrzej
  • jędrzej
  • 04.12.2011 16:50

staniszkis jest była i bedzie żałosna oszołomiona paplaniem PIs fotygi i macierewicza GURU od brzozy!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
myNaród
  • myNaród
  • 04.12.2011 16:36

Arkadiusz Gębka Dzisiaj 14:15

ma też dawno się nie uśmiałem, bo janaród to puchacz. ten sam poziom.
typowy wyborca PO