Facebook Google+ Twitter

Stankiewicz odwróciła uwagę od słów Kaczyńskiego?

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2012-05-16 17:42

Myślę, że Ewa Stankiewicz bardzo sprytnie odwróciła uwagę od słów wypowiedzianych w Sejmie podczas piątkowej debaty przez Jarosława Kaczyńskiego.

Sonda

Sprawa ze Stankiewicz ma przyćmić słowa Kaczyńskiego?

 / Fot. .Dopiero teraz PO zwróci się do komisji etyki o ukaranie Jarosława Kaczyńskiego za porównanie metod polskiego państwa do stosowanych przez Adolfa Hitlera. Platforma domaga się przeprosin od prezesa PiS, którego nazywa "naczelnym oszczercą III RP" - donosi "Rzeczpospolita"".

Przypomnijmy, Kaczyński w swym wystąpieniu w Sejmie zwrócił się do premiera Tuska ze słowami: "Ten poziom nieprawdopodobnego grubiaństwa to jest pańska zasługa, jeśli chodzi o polskie życie publiczne. Tego nieprawdopodobnego wręcz chamstwa, na poziomie marzeń Adolfa Hitlera o losie Polaków".

Stankiewicz odwróciła uwagę od słów Kaczyńskiego? / Fot. Andrzej Hrechorowicz/PAPSkąd w głowie Jarosława Kaczyńskiego akurat Hitler?
Długo się nad tym zastanawiałem. Czy naprawdę prezes PiS nie potrafi inaczej zareagować na zaczepki? Faktycznie, ktoś z sali krzyknął, ale nie "zadzwoń do brata" lecz "zadzwoń do niego". Dlaczego opinia jest wstrząśnięta tym, że Stefan Niesiołowski dał się sprowokować Ewie Stankiewicz, a nie krytykuje przypadku prezesa PiS?

Jacek Kurski z Solidarnej Polski mówił ostatnio, że Kaczyński niepotrzebnie daje się prowokować i wdaje się w bijatyki słowne. Natomiast poseł Andrzej Halicki (PO) powiedział, że to chyba lektura "Mein Kampf" tak na niego wpływa. Moim zdaniem, to nieodpowiedzialne zachowanie Jarosława Kaczyńskiego już od dawna przynosi szkodę polskiej polityce.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (55):

Sortuj komentarze:

jkl15
  • jkl15
  • 21.05.2012 13:40

Stankiewicz to pisowska dziennikarka !!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
witold39
  • witold39
  • 20.05.2012 20:20

To prawda, każdy nie tylko może, a powinien mieć własne poglądy ! Szkoda tylko, że dzięki Kaczyńskiemu dyskutujemy o Hitlerze !

Komentarz został ukrytyrozwiń
smutny
  • smutny
  • 20.05.2012 19:20

podsumujmy - mily panie, minely czasy jednomyslnosci " kto za? , kto przeciw, kto sie wstrzymal? -nie widze " kazdy moze miec wlasne zdanie po to jest forum. i podejrzewam ze w moich pogladach nie jestem odosobniony.; pozdrawiam wszystkich co za i przeciw.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Adam M.
  • Adam M.
  • 20.05.2012 18:40

Ja też ! - smutny !

Komentarz został ukrytyrozwiń
witold39
  • witold39
  • 20.05.2012 18:21

Przyzam się panie - smutny, że nie rozumiem tego sposobu myślenia !
Cytuje: " wskazania Hitlera wypelnili : solidarnosc ,balcerowicz , prawie wszyscy rzadzacy od 1990 i ich vatykanscy zwierzchnicy faktycznie rzadzacy tym krajem . Tak wiec co sie odwlecze to nie uciecze. A lekcje historii to kula u nogi dla nich -nieprawda?
Myślę, że ma pan poważne problemy z oceną rzeczywistości !

Komentarz został ukrytyrozwiń
smutny
  • smutny
  • 20.05.2012 14:13

p. Witoldzie wskazania Hitlera wypelnili : solidarnosc ,balcerowicz , prawie wszyscy rzadzacy od 1990 i ich vatykanscy zwierzchnicy faktycznie rzadzacy tym krajem . Tak wiec co sie odwlecze to nie uciecze. A lekcje historii to kula u nogi dla nich -nieprawda?

Komentarz został ukrytyrozwiń
daniel k
  • daniel k
  • 20.05.2012 09:46

Kaczyński już dawno się skompromitował !

Komentarz został ukrytyrozwiń
janek64
  • janek64
  • 19.05.2012 17:54

Kaczyński jak palnie to nikt tego nie odwróci, chyba, że sam siebie przebije !

Komentarz został ukrytyrozwiń
andrzej 76
  • andrzej 76
  • 18.05.2012 21:08

Dajcie spokój temu idiocie - jan safin !

Komentarz został ukrytyrozwiń
witold39
  • witold39
  • 18.05.2012 20:35

do jan safin !!!

Chciałbym zobaczyć twoją gębę jak stoisz w Oświęcimi na apelu !!!
Tak, tak, wiem. Ty byś siedział na wieżyce !!!