Facebook Google+ Twitter

Stanko Svitlica w Wiśle Kraków

Znany polskim kibicom z występów w Legii Warszawa Stanko Svitlica został piłkarzem Wisły Kraków. Konkurencja do wyjściowego składu Wisły bardzo więc wzrosła.

Tam gdzie Okuka tam Svitlica

Svitlica grał już w Polsce, w Legii Warszawa, wtedy gdy trenerem wojskowych ze stolicy był Okuka. Wtedy serbski napastnik spisywał się bardzo dobrze. Był silnym punktem Legii, a przede wszystkim strzelał bramki. Później wyjechał za granicę. Tam nie szło mu najlepiej. Zgubił strzelecką formę, a w ostatnim czasie był bez klubu. Ale Okuce to nie przeszkadzało. Kiedy tylko został następcą Petrescu w Wiśle to natychmiast chciał ściągnąć Svitlicę. I udało się. W ubiegły piątek Serb pojawił się pod Wawelem.

Seria testów medycznych i badań trwała aż tydzień. Ale nic w tym dziwnego. Przecież działacze Wisły musieli być pewni, że Svitlica jest zdrowy i zdolny do gry. Wszystko okazało się w porządku i można było podpisać kontrakt, który obowiązuje do końca 2007 roku ale zawiera klauzulę o możliwości przedłużenia na rok.

W kadrze vicemistrza Polski jest już Branko Radovanovic, który jest napastnikiem niemal identycznym jak Svitlica. Wysoki, dobrze grający głową, ale trzeba przyznać, że mało ruchliwy i łatwy do upilnowania. Czy Wiśle potrzebny więc jest kolejny napastnik takiego pokroju?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.