Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

21356 miejsce

"Staram się być otwarty na życie" - wywiad z Tomaszem Pągowskim

Z natury muzyk, z wykształcenia konserwator drewna zabytkowego. Prowadzi agencję kreatywną, właśnie założył fundację. Popularność zdobywa jako juror "Bitwy o dom". Gościem W24 w ramach cyklu "Znani - nam nieznani" był Tomasz Pągowski.

Tomasz Pągowski gościł w redakcji W24 / Fot. W24Realizuje się na tak wielu płaszczyznach, że trudno jednoznacznie określić jego zawód. Jednak, jak podkreśla, wszystko, czym się zajmował i obecnie zajmuje, związane z szeroko pojętą kreacją. Zresztą już od najmłodszych lat szukał sposobów wyrażania siebie i wykorzystywania pokładów swojej kreatywności. "Od dziecka wiedziałem, że chcę się rozwijać muzycznie" - przyznaje Tomasz Pągowski. Zaczął chodzić na zajęcia do szkoły muzycznej, później zamienił ją na ognisko pracy pozaszkolnej, aż w końcu postanowił założyć swój własny zespół. "Równolegle byłem zmuszony przez życie, żeby na tę muzykę zarabiać i rozpocząłem dość schizofreniczny etap mojego życia - z jednej strony była sztuka, a z drugiej - praca" - wyznaje.

Do dziś muzyka jest jedną z najważniejszych jego pasji, jednak mimo że zajmuje się nią już od wielu lat, podkreśla, że ciągle czuje się dzieciakiem w tej materii. "Cały czas dojrzewam - jestem głodny nowych brzmień, szukam inspiracji" - podkreśla Tomasz Pągowski. Muzycznie znany jest jako "mr. i". Jak wyjaśnia, pseudonim ten jest efektem jego przemyśleń na temat własnego ego i potrzeby ciągłej pracy nad nim. "Nie chcę się narzucać ze swoją muzyką i nie mam potrzeby jej komercjalizowania" - wyznaje. Obecnie współtworzy projekt "im2", w ramach którego pracuje nad płytą.

Gościem W24 w ramach cyklu Nie byłby sobą, gdyby zajmował się tylko jedną profesją, w związku z czym wyraża siebie również poprzez szeroko rozumiany design. Zresztą właśnie na tej płaszczyźnie jest wykształcony, gdyż skończył studia na kierunku konserwacja drewna zabytkowego. "Zacząłem robić nowe stylizowane meble, później to się rozwinęło i zająłem się projektowaniem wnętrz" - wyjaśnia Tomasz Pągowski. Z biegiem lat pole jego aktywności na tym obszarze się powiększało, postanowił więc wraz ze swoją partnerką założyć agencję kreatywną "IM AT HOME", którą współtworzy do dziś.

Obecnie zdobywa popularność jako juror programu "Bitwa o dom". Jest to już druga produkcja telewizyjna, w której bierze udział - wcześniej prowadził "Samowkręt" na antenie Domo+. "Nigdy nie przypuszczałbym, planując swoje życie, że będę brał udział w takich projektach" - przyznaje Tomasz Pągowski. Jego medialna przygoda coraz bardziej się rozwija, a już wiosną zobaczymy go w trzeciej edycji "Bitwy o dom".

Obejrzyj cały wywiad z Tomaszem Pągowskim:

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.