Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

10947 miejsce

Starbroker.pl chce skończyć z chaosem na rynku nieruchomości

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-09-24 12:17

Starbroker – internetowa platforma łącząca właścicieli mieszkań ze sprawdzonymi agencjami nieruchomości – systematycznie zwiększa zasięg. Tylko w przeciągu trzech ostatnich miesięcy Starbroker połączył właścicieli z pośrednikami ponad 2500

Istniejąca od września 2013 r. platforma wyszła już poza rynek warszawski, zadebiutowała we Wrocławiu i planuje wejście do kolejnych polskich miast.

Rynek nieruchomości, choć tak dynamiczny, wciąż nie dysponuje wygodnymi narzędziami łączącymi osoby chcące sprzedać mieszkanie z agencjami i pośrednikami nieruchomości. W Polsce zaledwie co trzecia transakcja odbywa się przy udziale zawodowego pośrednika, niemniej tendencja powoli się odwraca – koszty pracy pośredników maleją, a właściciele coraz częściej skłonni są wybierać dogodne dla nich rozwiązania, które oszczędzają ich czas i nerwy.

Starbroker.pl to pierwsza w Polsce platforma, która odpowiada na potrzeby właścicieli nieruchomości, pozostając dla nich bezpłatna. – Nie ma innego, skutecznego narzędzia, które koncentrowałoby się na potrzebach właścicieli nieruchomości. Faktycznie widzimy, że przekonują się do nas zarówno oni, jak i pośrednicy i agencje. Sprzedaż czy wynajem nieruchomości wciąż bywa chaotycznym procesem i wiąże się dla obu stron z wieloma niedogodnościami. Właściciele odbierają telefony od przypadkowych osób w odpowiedzi na ogłoszenia w miejscach, w których wcale swojej oferty nie umieszczali. Starbroker pomaga zapanować nad całym procesem – wyjaśnia David Rice, jeden ze współzałożycieli i prezes Starbroker.pl. – Nasza platforma pozwala właścicielom odnaleźć sprawdzonych pośredników z najlepszych agencji – dodaje Rice.

Właściciel nieruchomości po wprowadzeniu swojego mieszkania na platformę decyduje, który pośrednik będzie mógł się z nim skontaktować. Jego wybór nie zabiera dużo czasu, bo ułatwiają go dostępne na platformie profile i oceny pośredników. Średnio, od momentu wprowadzenia nieruchomości do jej wynajęcia mija zaledwie 17 dni.
(Joanna Koczara)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.