Facebook Google+ Twitter

Starcie Hofmana z Niesiołowskim. "Premier zamiast przeprosić, przebywa na urlopie"

W programie "Tomasz Lis na żywo" politycy PiS oraz PO konfrontowali się na temat poniedziałkowego raportu prokuratury. "Musimy uświadomić opinię międzynarodową, że raport MAK to kłamstwo" - mówił rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Adam Hofman.

Adam Hofman oraz Stefan Niesiołowski byli gośćmi Tomasza Lisa w telewizyjnej "Dwójce". Politycy dwóch największych partii w Polsce wyrażali swoje zdanie na temat poniedziałkowej konferencji prokuratury wojskowej.

Rzecznik PiS nie miał wątpliwości, że osoba, która powinna bronić "marki Polski" ucieka od odpowiedzialności. Hofmanowi chodziło o Donalda Tuska, który jego zdaniem, w najważniejszych momentach, "ma nas wszystkich w... górach". Mówią o górach, miał na myśli miejsce, w którym premier przebywał zarówno teraz, jak i w chwili, gdy komisja Anodiny (MAK) wydawała swój raport.

"Dziś zamiast głosem premiera przepraszać polskiego oficera, bo to się należy wdowie po generale Błasiku i ratować polską markę atakowaną przez radziecki MAK, premier przebywa znowu na urlopie" - grzmiał Hofman.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości nie chciał by Tusk "przepraszał za swoje uczynki". Miał jedynie pretensję do szefa rządu, że zamiast samemu przybyć do programu i przeprosić osobiście, wysyła za siebie Stefana Niesiołowskiego.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (32):

Sortuj komentarze:

jędrzej
  • jędrzej
  • 19.01.2012 17:50

co to za starcie hofman to moze buty niesiołowskiemu czyścić i to byłby zasczyt dla niego

Komentarz został ukrytyrozwiń
Stanisław
  • Stanisław
  • 17.01.2012 21:59

A w tej chwili w telewizorni jest pan Hypki - i mówi na zadane pytanie : Generał Błasik był w kokpicie . Ma w ręku ekspertyzy i czyta odszumowane głosy .

Komentarz został ukrytyrozwiń
Gall Anonim
  • Gall Anonim
  • 17.01.2012 21:26

nie blużnij Kowalski czerwona szczewo Tak mi Dopomóż Bóg to tradycja większości Polaków...a jak Ci się nie podoba to jedż na Białoruś.Ja lubię taką demokrację w stylu Piłsudskiego za obrażanie wartości Polaków każdy polityk by był publicznie poniżony.A moim zdaniem robota toRuskich Klusków Romanowów się przyczyniła..Nie wierzę w przypadki i tyle...Katyń też latami był utajniany....sA czerwoni międzynarodowi
i aż piali z zachwytu.Jakby Polska zdobyła mistrza świata....Jak doszło do tragedii...Jakby mogli to by zataczyli na grobach kankana.

Komentarz został ukrytyrozwiń
claudio
  • claudio
  • 17.01.2012 19:40

Brawo p.Niesiolowski.Hofman to pikus do pana.Gonic te pisowska zaraze.S...a w swoje panstwo.Wszystko na nie.Psychole...

Komentarz został ukrytyrozwiń
olek kan
  • olek kan
  • 17.01.2012 19:34

Niesiołowski od dawna zdradza objawy wścieklizny.Psychol wybrany głosami takich jak on sam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Sławomir
  • Sławomir
  • 17.01.2012 18:47

Dlaczego Hofman sie poniża i idzie na dyskusję z tym perzygłupem.Takich rozmowcow trzeba olewać cieplym moczem .Platfusy jeszcze mają kilku takich ,WYSLANNIKOW jak ten wspólnik wałęsowskiej NOCNEJ ZMIANY .Tacy ludzie sa pogardą dla NORMALNEGO SPOŁECZENSTWA/a nie przygłupów/

Komentarz został ukrytyrozwiń
gniewny
  • gniewny
  • 17.01.2012 18:46

Dość już tego mataczenia .Smoleńsk trzeba rzetelnie wyjaśnić!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bogdan Rapacz
  • Bogdan Rapacz
  • 17.01.2012 18:10

Dośc już tego-do k-wy nędzy niema w tym kraju nic innego do roboty,yylko Smoleńsk.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Bogdan Rapacz
  • Bogdan Rapacz
  • 17.01.2012 18:08

Dośc już tego-do ku.....y nędzy,nie ma w tym kraju nic do roboty tylko Smoleńsk ?.

Komentarz został ukrytyrozwiń
puchacz
  • puchacz
  • 17.01.2012 17:31

własciwie raport milera olał sprawe błasika był czy nie w kolpicie a raport MAK wzmiankował tj dwa zdania na ten temat słowem nie ma o czym dyskutować bo to nieistotne dla sprawy . i tyle po co sie pisiaki tak gorączkują?