Facebook Google+ Twitter

Starcie w PiS? Elżbieta Jakubiak krytykuje Zbigniewa Ziobro

  • Źródło: Polska
  • Data dodania: 2010-08-28 12:25

Zbigniew Ziobro nie miał żadnej alternatywnej wizji kampanii wyborczej. Opowiadanie, że on mógłby doprowadzić do zwycięstwa... Równie dobrze mogę powiedzieć, że ja będę wysoką brunetką - w taki sposób posłanka PiS Elżbieta Jakubiak komentuje zarzuty Zbigniewa Ziobry w stosunku do sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego.


- Ziobro nie miał żadnych założeń. Nie wiedział, co robić - mówi o udziale byłego ministra sprawiedliwości w kampanii wyborczej Jarosława Kaczyńskiego Elżbieta Jakubiak w wywiadzie dla Wprost.

Posłanka PiS mówi też, że w 2005 roku Zbigniew Ziobro był szefem sztabu "tylko na papierze". Byłam szefem gabinetu prezydenta Warszawy Lecha Kaczyńskiego i bardzo dobrze wiem, kto był w sztabie i jak to się odbywało. Ziobro był szefem tylko na papierze. Dawał twarz różnym koncepcjom, ale nie słyszałam, żeby mówił Lechowi Kaczyńskiemu, co ma mówić w czasie wieców - mówi Jakubiak dla Wprost.

Posłanka zarzuca również Ziobrze kłamstwo. Pytana o wywiad w "Rzeczpospolitej", w którym były minister sprawiedliwości zarzuca sztabowi Bronisława Komorowskiego nie słuchał jego rad, odpowiada: - Niech nie kłamie. Niech nie opowiada takich rzeczy, bo to jest nieuczciwe. Tego Zbyszkowi nie wolno robić.

Posłanka przyznaje, że PiS-owscy liberałowie, odpowiedzialni za kampanię Jarosława Kaczyńskiego zrobili błąd udając się na urlopy po zakończeniu kampanii wyborczej. - Okazało się, że w polityce nie ma odpoczynku. Ja już to kiedyś widziałam i powinnam być mądrzejsza - przyznaje Jakubiak w wywiadzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dokładnie, tekst do poprawki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy nie powinno być "sztabowi Jarosława Kaczyńskiego"? Przecież ani Jakubiak, ani Ziobro nie pracowali (na szczęście) w sztabie Bronisława Komorowskiego!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.