Facebook Google+ Twitter

Starogardzcy policjanci podsumowali ubiegły rok

W auli Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim odbyła się narada służbowa, podczas której podsumowano pracę całej jednostki w 2008 roku. Cele, jakie stawiali sobie starogardzcy policjanci zostały w większości zrealizowane.

Komendant KPP w Starogardzie (w środku) podczas przedstawiani ubiegłorocznej pracy policjantów / Fot. Marcin KunkaW odprawie uczestniczył zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku Henryk Szczepański.

- Z danych statystycznych wynika, że w 2008 roku policjanci starogardzkiej komendy przyczynili się do ograniczenia ilości popełnianych na terenie powiatu przestępstw oraz stali się bardziej skuteczni w wykrywaniu ich sprawców. Zatrzymano również o 37 pijanych kierowców więcej niż miało to miejsce w 2007 roku. Założony na rok 2008 plan pracy został w całości zrealizowany - relacjonuje przebieg odprawy st. sierż. Marcin Kunka, oficer prasowy KPP Starogard. - Nie udało się jedynie ograniczyć ilości wypadków ze skutkiem śmiertelnym, mimo kierowania do służby na drogach większej liczby policjantów.

Podczas podsumowującej rok odprawy przypomniane zostały również najważniejsze wydarzenia z życia policjantów. W minionym roku policjanci wzbogacili się o 4 nowe pojazdy  / Fot. KPP Starogardsłużbowe - nissana pathfinder, volkswagena passatta, opla vivaro oraz samochód kia ceed. Remontowi poddany został jeden z posterunków policji.

Na zakończenie odprawy zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Starogardzie Gd. przedstawił cele strategiczne na rok 2009. - Ich zamierzeniem jest dalsza poprawa bezpieczeństwa mieszkańców powiatu, a przede wszystkim ograniczenie ilości śmiertelnych wypadków drogowych - dodaje Marcin Kunka.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.