Facebook Google+ Twitter

Starogardzka policja szuka właściciela... misia

Nietypowe poszukiwania prowadzą policjanci ze Starogardu Gdańskiego. Pod koniec kwietnia znaleźli maskotkę i pięć siatek firmowej odzieży o łącznej wartości prawie 1400 zł. Teraz szukają właściciela tych rzeczy.

Policjanci szukają właściciela tego słodkiego misia. / Fot. KPP Starogard– Policjanci ze starogardzkiej komendy poszukują właściciela misia i pięciu reklamówek z konfekcją damską, męską i dziecięcą, które zabezpieczone zostały pod koniec kwietnia - mówi st. sierż. Marcin Kunka z KPP Starogard Gd. – O nietypowym znalezisku poinformował 80-letni mężczyzna, który znalazł te rzeczy przy drzwiach wejściowych swojego mieszkania. Znajdująca się w reklamówkach odzież była nowa i zaopatrzona w metki.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze znaleźli sklep, z którego pochodziły zabezpieczone rzeczy. Podczas rozmowy z ekspedientką okazało się, że 26 kwietnia br. towar ten został zakupiony za 1400 zł przez
mężczyznę w wieku około 30 lat.

Policjanci przyznają, że nie pamiętają podobnych poszukiwań i jest to dla nich miła odmiana od codziennego szukania przestępców. W celu odbioru odnalezionych rzeczy ich właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.