Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26356 miejsce

Starosta kutnowski ujawnia kulisy pobicia

We wtorkowy ranek do gabinetu starosty kutnowskiego wtargnęła starsza kobieta i uderzyła Dorotę Dąbrowską w twarz. 60-letnia sprawczyni uciekła. Szuka jej policja. W czwartek w Starostwie Powiatowym w Kutnie odbyła się konferencja prasowa starosty.

Starosta kutnowski, Dorota Dąbrowska / Fot. Piotr Panfil W Kutnie nie cichnie afera uderzenia starosty kutnowskiego Doroty Dąbrowskiej. - 12 maja pewna pani, lat około 60, weszła do sekretariatu, a następnie wtargnęła do gabinetu Doroty Dąbrowskiej. Pani ta krzyczała, używała obraźliwych słów wobec starosty. Gdy Dąbrowska chciała zawiadomić policję, starsza kobieta ją uderzyła, a następnie zbiegła - informuje Wiadomości24.pl rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w Kutnie, Maciej Zemło.

Pocieszający jest fakt, iż w budynku znajdował się monitoring. Natychmiast kutnowska policja przejęła nagrania i ustaliła tożsamość sprawczyni pobicia. Kobieta nie została jeszcze zatrzymana.

Starosta miała romans?

Na konferencji prasowej, poświęconej specjalnie temu wydarzeniu, starosta kutnowski poinformowała, że starsza kobieta zarzuciła Dorocie Dąbrowskiej romans z członkiem rodziny 60-latki. Starosta powiedziała także, iż sprawczyni pobicia strasznie ją obrażała. - Doprowadziła mnie do tego, że obawiam się o swoje zdrowie i życie. Groziła, że mnie wykończy i zniszczy - mówiła starosta, Dorota Dąbrowska. Zapowiedziała również, że nie miała z nikim romansu i że całe to zajście to misternie zaplanowana intryga na podłożu politycznym.

O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.