Facebook Google+ Twitter

Starosta kutnowski włada dalej. Do trzech razy sztuka?

Miesiąc temu grupa opozycyjnych radnych złożyła pismo, w którym informowała, że chce odwołania ze stanowiska starosty powiatowego, Doroty Dąbrowskiej. Po trzydziestu dniach od oddania zaświadczenia odbyło się głosowanie. Na środowej Sesji Rady Powiatu rajcowie zadecydowali, że Dąbrowska będzie dalej rządzić.

Starosta kutnowski, Doroto Dąbrowska głosuje... Oczywiście pewnie "za". / Fot. Piotr PanfilDwunastu rajców opowiedziało się za odwołaniem Dąbrowskiej z pełnionego przez nią stanowiska, zaś jedenastu było przeciw. Nikt nie wstrzymał się od głosu. Do usunięcia Dąbrowskiej potrzebnych było czternaście głosów "za".

- To jest nieszczęście dla naszego powiatu - mówił o wyniku głosowania radny Krzysztof Komorowski. Stwierdził również, że starostę cechuje arogancja. Nie wyklucza, że za pół roku znów zostanie złożone pismo w sprawie jej odwołania. Czy do trzech razy sztuka?

Co zatem na to starosta kutnowski?

- Z jednej strony miło mi, że członkowie rady mnie wsparli - mówiła podczas swojego wystąpienia. - Jednak nikomu nie zależy na mieszkańcach, lecz na władzy - dopowiedziała o radnych główna bohaterka sesji.

Czytaj także:
Starosta kutnowski zostanie odwołany?

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.