Facebook Google+ Twitter

Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką: 6.12.2010 r.

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-11-26 16:57

Mikołaje na rowerach, w bryczce i na motorach to już tradycja w Tychach 6 grudnia. Tegoroczne Starotyskie Mikołajki - Rowerem i Bryczką odbędą się po raz dziewiąty.

Plakat promujący imprezę Mikołajkową w Tychach / Fot. Michał KasperczykOprócz parady pełnej pomocników Świętego Mikołaja, która przemierzy ulice Tychów na wszystkich czekać będzie wiele atrakcji, które odbędą się na Rynku w Tychach oraz pod DH AZET w Tychach.

Grzeczne dzieci mogą liczyć na dwa tysiące prezentów, będzie również wiele konkursów z nagrodami, a zmarzluchów i łasuchów diabeł poczęstuje gorącą czekoladą. Tyski Rynek stanie się znowu miejscem magicznego spotkania, gdzie nawet wydry z fontanny będą w mikołajkowym nastroju.

Każdy, kto poczuje już świąteczny nastrój i przypływ endorfiny może wziąć udział w mikołajkowym przejeździe. Wystarczy przygotować własny rower, przystroić go i sprawić sobie wdzianko Mikołaja ( przynajmniej czapeczkę). Następnie trzeba się stawić 6 grudnia 2010r o godzinie 16.00 na targowisku przy ul. Kościuszki (Stare Tychy), gdzie uformuje się szyk i skąd ruszy barwna parada Mikołajów. Najlepsze przebrania i najlepiej ustrojone rowery oraz najliczniejsze grupy zorganizowane Mikołajów oczywiście zostaną nagrodzone.

Spotkanie jak co roku ma charytatywny charakter i odbywa się dzięki otwartym sercom wielu sponsorów. Głównymi organizatorami są: Serwis NOLTYCHY (www.NOLTYCHY.pl ), AUSTROPOL T.I. Konsorcjum Budowlane sp. z o.o. oraz Rada Osiedla Stare Tychy.

W tym roku wiele niespodzianek czeka również na scenie gdzie wystąpią m.in.:

* Zespół TEA,

* Zespół NEGATYW,

* Zespół Saavedra – MAM TALENT TVN

Imprezę poprowadzi Agencja Artystyczna FUNFAR

Wybrane dla Ciebie:


Tagi:


Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.