Facebook Google+ Twitter

START Parking i LOT Travel nawiązują współpracę

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2015-04-21 12:34

Od marca Klienci LOT Travel mogą korzystać ze specjalnych ofert sieci START Parking, przygotowanych z myślą o nich.

Wyjeżdżający na wakacje czy spotkania biznesowe mogą od dziś rezerwować usługi parkingowe w całej Polsce, podczas rezerwacji lotu w biurach LOT Travel. Oprócz miejsca dla samochodu, usługa obejmuje także transport z miejsca postoju na lotnisko i z powrotem. Wszystkie parkingi są monitorowane, dobrze oświetlone, ogrodzone oraz ubezpieczone, co zapewnia pełne bezpieczeństwo nawet najcenniejszych pojazdów.

LOT Travel zajmuje się kompleksową obsługą pasażerów LOT, planując podróż od początku do końca według indywidualnych potrzeb oraz preferencji klienta. Od marca 2015 roku klienci biura mogą wygodnie i niedrogo dojechać do lotniska własnym autem, zostawiając je na strzeżonych parkingach sieci START Parking, zlokalizowanych przy dużych lotniskach w całej Polsce.

Pasażerowie LOTu, zarówno ci wyjeżdżający w celach turystycznych, jak i biznesowych, szukają kompleksowych i komfortowych rozwiązań. Możliwość wygodnego dojazdu na lotnisko własnym samochodem oraz pozostawienia go w bezpiecznym miejscu nawet na dłuższy czas stanowi naturalne uzupełnienie usług oferowanych przez biuro podróży. Szacujemy, że co trzeci klient LOT Travel będzie korzystał z naszych usług. START Parking to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy ale przede wszystkim ogromna wygoda – mówi Przemysław Witkowski, Dyrektor Handlowy START Parking.

Oprócz miejsca postojowego, usługa START Parking obejmuje również transport na lotnisko i z powrotem. W przypadku jakichkolwiek opóźnień lotu powrotnego, klient nie jest obciążany dodatkowymi kosztami. Każdy parking jest ogrodzony, dobrze oświetlony, monitorowany oraz ubezpieczony, zapewniając bezpieczeństwo pojazdom. Na terenie parkingów znajdują się też nowoczesne, klimatyzowane poczekalnie wraz z toaletą. Dodatkowo w Warszawie klienci LOT Travel i START Parking mogą korzystać z większych miejsc parkingowych Premium, które wyróżniają się wysokim ubezpieczeniem OC, a także dokumentacją fotograficzną pojazdu robioną przy wjeździe.

Koszt postoju samochodu na parkingu START Parking zaczyna się już od 59 złotych za tydzień. Więcej informacji na stronie www.startparking.pl oraz www.lottravel.com
(Michał Sztuk)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.