Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

26290 miejsce

Startuje Coke Live Music Festival 2011! Zapowiedź

Kanye West, Kid Cudi, White Lies, Interpol - to tylko niektóre gwiazdy, które pojawią się na tegorocznym Coke Live Music Festiwal. Organizatorzy spodziewają się w Krakowie kilkadziesiąt tysięcy fanów światowej muzyki.

Coke Live Music Festival w 2007 (http://www.flickr.com/photos/stella_gonzales/1367972331/in/photostream/) / Fot. stella_gonzales2003, CC 2.0Odbywający się od 2006 r. Coke Live Music Festival jest jednym z największych wakacyjnych imprez muzyczny, przyciągających co roku ponad 30 tysięcy osób, nie tylko z naszego kraju. W tym roku, goście festiwalu będą się bawić razem z gwiazdami światowej sceny muzycznej, a wśród nich Kanye West, Interpol, The Kooks, White Lies, Editors, czy Kid Cudi. Na CLFM również nie zabraknie polskich muzyków - zarówno tych znanych (m.in. Pablopavo i ludziki), jak i tych debiutujących na tak dużej imprezie. Jednym z nich jest rockowy zespół z Krakowa Vallium, który został laureatem corocznego konkursu muzycznego Coke Live Fresh Noise’11. Główną nagrodą jest właśnie możliwość występu podczas festiwalu. Brzmienia Vallium to połączenie grunge’u i nu-metalu z wyraźnymi wpływami muzyki lat 70-tych i etno.

Na tegorocznej edycji imprezy nie zabraknie nowości. Podczas dwóch festiwalowych dni (19 i 20 sierpnia), odbędzie się niecodzienny pojedynek pomiędzy producentami muzycznymi. Będą rywalizować ze sobą tworząc nagrania na żywo za pomocą Burn Studios - nowego programu do produkcji muzyki, stworzonego m.in. pod okiem Richiego Hawtina. Równolegle odbędzie się konkurs dla publiczności. W ten sposób, pod okiem doświadczonych trenerów, każdy chętny będzie miał możliwość postawić swoje pierwsze kroki w świecie audio i spróbować nagrać własny utwór na bazie dostępnych w programie nagrań. Dwie osoby, które nagrają najciekawsze utwory, otrzymają sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 5000 zł.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Tam ich nie usłyszycie, ale tutaj są do Waszej dyspozycji http://www.facebook.com/pages/Solaris-Road/208277895895173?ref=ts

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.