Facebook Google+ Twitter

Startuje Męskie Granie. Wśród artystów: Skrzek, Waglewski, Fisz, Emade

W sobotę, 12 lipca, rusza Krakowie kolejna edycja Męskiego Grania. Dalej na trasie koncertowej pojawi się: Poznań, Chorzów, Warszawa, Wrocław i Żywiec. Wśród gości imprezy m. in. trio Waglewski-Fisz-Emade, Tomasz Stańko z Maseckim i Moretti

 / Fot. Męskie Granie"Męskie Granie to projekt, w którym zderzają się odmienne wrażliwości i inspiracje artystów" - piszą organizatorzy na stronie Festiwalu, który ma pokazać jak przenikają się konwencje, by w konsekwencji dać artystom bodziec do ewolucji w muzyce. W tegorocznej edycji Męskiego Grania uczestnicy zapowiadają powrót do swoich korzeni.

Początek Męskiego Grania już w sobotę w Krakowie, w Ogrodach Muzeum Archeologicznego przy ulicy Senackiej 3. Od godziny 16 zagrają: Artur Rojek, Brodka, Behemot, Jamal, ØRGANEK, SKUBAS, trio: Trzaska-Budzyński-Jacaszek. Widzowie posłuchają też koncertu zespołu: Męskie Granie Orkiestra.

Z Krakowa festiwal przeniesie się do Poznania. 19 lipca w Starej Gazowni zagrają: Artur Rojek, Brodka i Pictorial Candy, Dawid Podsiadło, Jamal, Luxtorpeda oraz trio Tomasz Stańko/ Marcin Masecki/ Macio Moretti.

26 lipca Męskie Granie zabrzmi w Chorzowie. Tam, w Kompleksie Sztygarka wystąpią m.in. Dezerter, Pustki, Makowiecki + Skrzek + Komendarek, The Freuders, Waglewski - Fisz - Emade oraz Męskie Granie Orkiestra.

2 sierpnia w Forcie Bema w Warszawie pojawią się: Grubson, Illusion, Molesta Ewenement i Marek Dyjak, Nosowska i Skubas, Nowe Sytuacje, Patrick the Pan, Smolik oraz Męskie Granie Orkiestra.

Do Wrocławia artyści dotrą 23 sierpnia. Podczas koncertu w Pergoli zagra BOKKA, Brodka, Dawid Podsiadło, Illusion, Pink Freud, Ryba and the Witches, Smolik.

Tegoroczna edycja Męskiego Grania zakończy się 29 sierpnia w Żywcu. W Amfiteatrze pod Grojcem wystąpią: Brodka, Dawid Podsiadło, Illusion, Krzysztof "Zalef" Zalewski, Łąki Łan, Skubas, The Shipyard i Vavamuffin.

Miłośnicy muzyki otrzymają podczas letniego koncertowania potężną dawkę muzyki od rocka i heavy metalu po jazz, folk, punk i hip-hop. Na zakończenie każdego koncertu wystąpi Męskie Granie Orkiestra, w skład której wchodzi 10 muzyków, m. in. Smolik, Emade, Olaf Deriglasoff i Michał Sobolewski.

Niezbędnik Męskiego Grania


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.