Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11048 miejsce

Startuje nowy portal rozrywkowy! Czy strona zawojuje Internet?

RankFights.pl to portal, który już niedługo pojawi się w polskim Internecie. W jego zbiorach znajdziecie ciekawe rankingi na każdy możliwy temat. Wszystko to w innowacyjnej i atrakcyjnej wizualnie, graficznej formule.

logo / Fot. rankfightsRankFights.pl to projekt stworzony przez młodych twórców z Poznania. Według nich, rozrywkowe treści prezentowane na naszych rodzimych stronach, cechują się mało kreatywnym podejściem do sposobu wyświetlania. Ich portal ma to zmienić. Na RankFights przeglądanie jest wygodne i przejrzyste, pozbawione bocznych paneli i banerów, które zaburzają odbieranie treści. Co więcej, każdy przeglądany ranking to osobny "twór", więc poruszanie się pomiędzy poszczególnymi jego pozycjami jest wyjątkowo płynne. W serwisie unikamy monotonnego przeładowywania się strony, pozostając w jednym, stałym interfejsie podczas całej wizyty.

RankFights nie ogranicza się do jednej tematyki prezentowanych na łamach serwisu treści. W początkowej fazie projektu twórcy analizowali skupienie się na wąskim gronie zorientowanych w jednej braży odbiorców, jednak pomysł porzucono. Efektem tej decyzji jest fakt, że informacje zamieszczane na portalu poruszają każdym temat. Znajdziecie tutaj interesujące treści odnośnie faktów ze świata zwierząt, sportu, motoryzacji, podróży czy historii. RankFights umożliwia również zapoznawanie się z rzetelnymi porównaniami produktów.

Strona jest skonstruowana w taki sposób, że udostępnia możliwość umieszczania treści swoim użytkownikom! Wygodne narzędzie jest na tyle intuicyjne, że twórcy zdecydowali się na podzielenie się nim ze społecznością internetową.

RankFights.pl to portal, który jest w stanie zmienić oblicze rozrywkowych stron internetowych. Potrzebuje jedynie wsparcia swoich użytkowników. Serwis rusza już za kilka dni, więc czym prędzej sprawdźcie co ma Wam do zaoferowania!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Jakieś newsy? Z tego co widzę, portal nie ruszył. Za to na rynku mnóstwo nowej konkurencji, przykładowo http://tojestpolska.com

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.