Facebook Google+ Twitter

Startuje Patio TV - nowa telewizja dla ludzi z pasją

Już 26 września ruszy nowa, ogólnopolska telewizja dla młodych ludzi z pasją – Patio TV. To pierwszy tego typu kanał w Polsce, który nadawać będzie z Łodzi.

 / Fot. Screen ze strony internetowej stacji.Z okazji startu kanału, w piątek, 26 września o godzinie 18. w patio Wyższej Szkoły Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi przy ul. Rewolucji 1905 r. nr 52 rozpocznie się wielka impreza dla wszystkich ludzi z pasją. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji. W programie są między innymi koncerty takich
zespołów jak Oszibarack i Power of Trinity. Młodzi ludzie będą też mogli bawić się przy porywających do tańca bębnach zespołu City Bum Bum. Później swój show zaprezentuje popularny ostatnio duet Lea Divine & Peter Didencer. Na koniec zagrają takie gwiazdy jak DJ Max Farenthide i DJ Patrisia. Imprezę zakończą DJ AP & DJ Tektronic. Poza dobrą muzyką będą też konkursy z nagrodami.

Impreza ma charakter otwarty. Patio TV zaprasza na nią wszystkich tych, którzy w piątkowy wieczór chcą przeżyć coś wyjątkowego.

Patio TV to telewizyjna dla młodych, dynamicznych ludzi w wieku 15 – 35 lat. Stacja jako jedna z niewielu telewizji dostępna będzie w sieciach kablowych i na platformach cyfrowych w bezpłatnych pasmach niekodowanych. Jako jedyna da też swoim widzom możliwość oglądania programu w czasie rzeczywistym na ekranach komputerów.

Stacja poruszać będzie tematy związane w kulturą, sztuką, edukacją i muzyką. Specjalnością Patio TV będzie pokazywanie pasji młodych ludzi, możliwości spędzania wolnego czasu. Telewizja poruszać też będzie problematykę społeczną i akademicką. Szczególny nacisk kładziony będzie na tematykę łódzką, jednak Patio TV nie będzie telewizją tylko dla łodzian, ale dla widzów z całej Polski, a nawet Europy.Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.