Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

12376 miejsce

Startuje Wielka Loteria Portu Łódź i IKEA

Metamorfoza pokoju, bony na zakupy do sklepu IKEA Łódź oraz kilkaset dodatkowych nagród – wszystko to czeka na szczęśliwców, którzy do 25 czerwca wezmą udział w zabawie organizowanej przez Port Łódź i IKEA- Wielkiej Loterii.

 / Fot. Port ŁódźWYGRAJ POKÓJ OD IKEA
Wszystkich miłośników przeprowadzania spektakularnych metamorfoz wnętrz, a także osoby, które chciałyby odnowić swoje mieszkanie, Port Łódź zaprasza do gry o wymarzony pokój. Nagroda w postaci metamorfozy pokoju zostanie przyznana zwycięzcy Loterii, którego kupon zostanie wylosowany podczas Wielkiego Finału 25 czerwca o godzinie 17:00. Rewolucje w mieszkaniu przeprowadzą wykonawcy i styliści wnętrz IKEA z użyciem mebli i akcesoriów z tej sieci sklepów. Zwycięzca będzie miał do dyspozycji 20 000 zł (15 000 zł na meble i akcesoria i 5 000 zł na usługi transportu i montażu mebli). Kolejne trzy nagrody główne to bony do sklepu IKEA na kwoty odpowiednio 1000 zł i 500 zł oraz 100 zł na obiad w restauracji IKEA.

JAK GRAMY?
Aby wziąć udział w Loterii, wystarczy do 25 czerwca dokonać w Porcie Łódź zakupów na kwotę minimum 50 zł, następnie okazać paragon hostessom w jednym z dwóch punktów loteryjnych, usytuowanych w Atrium przy sklepie IKEA oraz przy sklepie Leroy Merlin. Hostessa sprawdzi paragon i wyda nam kupon loteryjny, który trzeba czytelnie wypełnić i wrzucić do urny. Udział w zabawie można brać wielokrotnie, mając jednak na uwadze fakt, że jeden paragon na kwotę 50 zł upoważnia do otrzymania jednego kuponu loteryjnego. Wielki Finał Loterii odbędzie się 25 czerwca o godzinie 17:00 w Atrium Portu Łódź obok sklepu IKEA. Zwycięzcy losowania zostaną poproszeni o pokazanie dowodu osobistego oraz paragonu za dokonane zakupy uprawniającego do udziału w Loterii. Regulamin Loterii dostępny jest na stronie www.portlodz.pl

SZCZĘŚLIWY TRAF KOŁA FORTUNY
Każdego dnia zabawy będzie można zyskać szansę na zdobycie nagrody natychmiastowej. Przy punktach loteryjnych usytuowane zostaną koła fortuny. Po dokonaniu zakupów na kwotę minimum 50 zł i wrzuceniu do urny wypełnionego kuponu loteryjnego, będzie można zakręcić kołem fortuny i dać sobie dodatkową szansę na traf szczęścia. Na uczestników zabawy czeka ponad 850 nagród, m. in. bony do IKEA na kwotę 50 zł, powerbanki, głośniki USB, słuchawki, ramki na zdjęcia, torby termoizolacyjne, notesy, a także dodatkowe kupony uprawniające do wzięcia udziału w losowaniu finałowym. Podczas finału loterii 25 czerwca koła fortuny wskażą jeszcze więcej możliwych do zdobycia nagród. Tego dnia dodatkowo będzie można zagrać o zestawy w szwedzkim sklepiku, obiad w restauracji IKEA czy deser i kawę w IKEA Cafe.

WARSZTATY IKEA
W najbliższy weekend, 10 i 11 czerwca, IKEA zaprasza swoich Klubowiczów na warsztaty „Przepis na dobrą kuchnię” i „Moja nowa łazienka”. Warsztaty zostały pomyślane jako dawka inspiracji przy projektowaniu własnej kuchni i łazienki. Podczas spotkania z ekspertami uczestnicy dowiedzą się na co zwrócić uwagę przy projektowaniu pomieszczeń, czego unikać oraz jak korzystać z dostępnych narzędzi. Warsztaty odbędą się na terenie IKEA ŁÓDŹ w strefie IKEA FAMILY (obok Sklepiku Szwedzkiego) w godzinach 10:00 – 13:30 oraz 14:00 – 17:30. Na spotkania obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie http://www.ikea.com/pl/pl/store/lodz

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.