Facebook Google+ Twitter

"Stary, proszę cię, to jest mój projekt". Pyskówka nad związkami partnerskimi

 • Autor usunął profil

 • Data dodania: 2012-07-27 14:17

We wtorek Sejm odrzucił projekty ustaw opozycji o związkach partnerskich. PO obiecała jednak, że przygotowała własną ustawę. Wczoraj poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń zarzucił jej autorowi "przekręt". Czemu służy zachowanie Biedronia?

 / Fot. print screen/YouTubeWe wtorek Sejm odrzucił projekty ustaw opozycji o związkach partnerskich. PO obiecała jednak, że zajmie się własną przygotowaną ustawą po wakacjach, czyli w sierpniu. Ustawę napisał Artur Dunin.

Wczoraj poseł Ruchu Palikota Robert Biedroń podczas rozmowy na żywo z reporterką TVN24 Brygidą Grysiak zarzucił Duninowi, że projekt Platformy jest w ponad 80 proc. skopiowany z projektu jego klubu. Doszło do dość zabawnej sytuacji, ponieważ do Biedronia podszedł w pewnym momencie poseł Dunin i panowie zaczęli się przekomarzać i nawzajem sobie dogryzać przed włączoną kamerą TVN24 i zszokowaną dziennikarką. A nawet grozić sądem. Zobaczcie.


Brygida Grysiak próbowała nawet rozdzielić kłócących się parlamentarzystów. "Ustalmy od początku: obaj panowie są za wprowadzeniem związków partnerskich, tak?". Sytuacja byłaby zabawna, gdyby nie to, że ośmiesza poważną sprawę, jaką są związki partnerskie oraz instytucję, jaką jest Sejm RP.

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (25):

Sortuj komentarze:

@ SEX KOBITKA Dzisiaj 19:58 w pierwszym odruchu chciałem skasować za nieobyczajność. Zreflektowałem się w porę, nie psuj chłopie prostactwu uciechy. Napisało i cieszy się z tzw. dowalenia. Nota bene propozycja czy pozycja? Pozdrawiam mimo wszystko.

Komentarz został ukrytyrozwiń
SEX KOBITKA
 • SEX KOBITKA
 • 30.07.2012 19:58

Ireneusz Mosiczuk Ale Ty bzyknąć możesz !!! tylko swój rower dziadku !!

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Marek Chorążewicz Wczoraj 06:34 Panie Marku, ależ tak ma pan rację. Problem polega jednak na zgodności merytorycznej adwersarzy i rozbieżności co do autorstwa. W tym przypadku konsekwencja to plusy lub minusy u wyborców. To jest nadrzędność.

Komentarz został ukrytyrozwiń
nie gej
 • nie gej
 • 30.07.2012 19:47

krytykujecie gejów , a jak łajdaczycie sie na bokach jak to nazwać ?

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 30.07.2012 19:11

@f

To "niesPOtykane" korporacyjna przetwórstwo zostało zaPiSane w pamięci historii już dawno, również obok nazwiska braci K.

Pozdrawiam.

PS. Obejrzyj przeciwieństwo "lemingów": http://www.zajawkowo.pl/film/6546/talenty-z-forum-mlodych-pis---dali-popis-niekompetencji/

Komentarz został ukrytyrozwiń
f
 • f
 • 29.07.2012 10:24

@ Łukasz -Tacy imprezowicze i osoby obojętne na dobro Polski to jeszcze gorzej jak MM (są jak MM ,bo żadna wartościowa kobieta na takiego nie spojrzy). Oni nic nie zarabiają ,są nieudolni -dawno ich korporacje by zbankrutowały , gdyby rządy nie spłacały za nie długów (rządy robią to po to by nie utracić władzy ). Sam pomyśl, czy korporacja zatrudniająca frajerów może coś zarobić, oni są tylko listkiem figowym przykrywającym przepływ kasy we wskazanym kierunku . Łukaszu niedługo POczujesz ich wykształcenie i kompetencje na własnej kieszeni i może będzie to początek odrodzenia twego umysłu(wy wszyscy młodzi zdolni ,jesteście przerabiani na szaro na niesPOtykaną skalę ).

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Ireneusz Mosiczuk Wczoraj 13:15
Panie Ireneuszu, rzecz w tym, że ja nie widzę w tej przepychance słownej Biedronia z Duninem żadnego merytorycznego sporu. Jeżeli już, to jest to spór proceduralny, który w tym przypadku wydaje mi się mniej istotny, ponieważ obaj chcą sprawę ZAŁATWIĆ a zgodność merytoryczna, jak wynika z tej rozmowy między nimi, jest duża. Każdy chce być na wierzchu, a przy takim nastawieniu większości posłów brak synergizmu w działaniu spowodował, że sprawę "załatwili", przynajmniej do końca sierpnia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 29.07.2012 00:47

PS. A oto przeciwieństwo "lemingów", czyli "młodzi patrioci" - młodzieżówka PiS: http://www.zajawkowo.pl/film/6546/talenty-z-forum-mlodych-pis---dali-popis-niekompetencji/

Przyszli posłowie prawicy. Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
 • Autor usunął profil
 • 29.07.2012 00:36

@Janusz,

Mylisz pojęcia. "Lemingi" według definicji Uważam Rze to młody elektorat PO, nie interesujący się patriotyzmem, sprawą smoleńską i sytuacją gospodarczą Polski, pracujący i imprezujący. Skoro się rozmnażają to nie mogą być to tylko MM i KK. Skoro pracują to płacą podatki i utrzymują was - prawicowy elektorat. I tu koło się zamyka.

Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń
Biłgorajski janusz
 • Biłgorajski janusz
 • 28.07.2012 21:06

@ Łukasz -będą pracować na księżycu i będą mieli dużo czasu dla siebie (kobiety zostaną na ziemi z mężczyznami).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.