Facebook Google+ Twitter

Stary telefon oddaj Mikołajowi!

Jeśli masz telefon, którego nie używasz, chciałbyś wspomóc potrzebujących, przyczynić się do ochrony naszego środowiska, przyłącz się do akcji Fundacji Świętego Mikołaja.

logo Fundacji Świętego Mikołaja / Fot. materiały FundacjiAkcję zbiórki organizuje Fundacja Świętego Mikołaja, wspiera ją też Urząd Marszałkowski. Zebrane przy tej okazji telefony przetworzy firma recyklingowa. Uzyskane w ten sposób środki podarowane zostaną Fundacji Świętego Mikołaja i Fundacji Dzieciom w Potrzebie.

logo Fundacji Dzieciom w Potrzebie / Fot. materiały FundacjiJeśli pamiętamy, żeby zużytych sprzętów elektronicznych, elektrycznych, baterii nie wyrzucać do śmieci, chronimy środowisko.
Wyjmijmy z telefonu kartę SIM, a telefon (który może nie działać, być z bateriami lub nie) oddajmy do jednego z punktów zbiórki (lista na stronie: http://www.zbiorkatelefonow.pl/punkty-zbiorki/).

Telefon możemy też wysłać na adres: Fundacja Świętego Mikołaja, ul. Marszałkowska 87 lok. 5, 00-683 Warszawa, a o szczegóły akcji dopytać pracowników fundacji tel. 22 825 03 90, zbiorkatelefonow@mikolaj.org.pl ).logo Biosystem elektrorecykling - http://www.bioelektro.pl/ / Fot. materiały partnera akcji

Nie pozwólmy naszym telefonom rozłożyć się w szufladach. Odnieśmy je do jednego z punktów zbiórki lub wyślijmy pocztą. Możemy przysłużyć się dobrej sprawie.

ulotka akcji / Fot. materiały Fundacji Świętego Mikołaja
źródła: www.radiokolor.pl, http://mikolaj.org.pl/

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Oddanie/podarowanie telefonu komuś innemu, osobie chorej, ubogim jest dobrym krokiem. Ci jednak, którzy mają nieużywane telefony moim zdaniem mogą je z korzyścią dla innych i z korzyścią dla środowiska podarować organizatorom akcji. Mirku, myślę że mógłbyś liczyć na kogoś, kto odwiózłby telefon do punktu zbiórki za ciebie czy w twoim imieniu wysłał go pocztą w sytuacji gdy tobie jest ciężko to zrobić.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Telefony oddaję ludziom chorym, którym mogą służyć jeszcze latami. Ciężko by mi wysyłać albo jeździć do punktu, gdzie mógłbym oddać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.