Facebook Google+ Twitter

Stashka z Mazur nagrywa płytę!

Na polskim rynku muzycznym zapowiada się ciekawe wydarzenie. Wstrząsnąć nim ma debiutująca artystka z Mazur - Kasia Stasiak, znana jako Stashka. W tym roku ukarze się jej debiutancka płyta.

Singiel Stashki "Na skraj świata" podbija listy przebojów wielu stacji radiowych / Fot. Monika Osuch, arch. Menu GroupStashka to wszechstronnie uzdolniona kompozytorka, wokalistka i tekściarka. Właśnie nagrywa swoją debiutancką płytę, którą już w tym roku zamierza wydać. Materiał na nią został w całości zebrany, utwory napisane i skomponowane, więc najbliższy czas wokalistka spędzi w studiu nagraniowym.

Stashka postawiła sobie za wyzwanie, żeby na jej pierwszej płycie solowej większość tekstów była jej i jak mówi, są to teksty proste ale dosadne. Utwory częściowo skomponowała sama, a częściowo we współpracy. Będzie to więc jej autorski krążek, na który polski rynek muzyczny czeka z zaciekawieniem. Ci, którzy pracują nad tworzeniem płyty zdradzają, że w muzyce Stashki można odnaleźć rezolutność i fantazję, ale również, a może przede wszystkim, doskonałe kompozycje, nieszablonowe pomysły i odwagę pójścia własną drogą. Zapowiada się więc wyjątkowy debiut.

Kasia Stasiak to artystka pochodząca z małego miasteczka na Mazurach. Urzeka swoją barwą głosu, tak samo jak widok słońca zachodzącego nad krainą wielkich jezior. Muzyka Stashki to przede wszystkim radość tworzenia oraz przekonanie, że prawdziwy talent dojrzewa w naturalny sposób. Do tej pory występowała z wieloma znanymi polskimi artystami, wspomagając ich głosem jako chórek. Jednak wyróżniała się. Gdy śpiewa na koncertach to tańczy. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, daje z siebie wszystko i choć do tej pory występowała w drugiej linii to pokazywała swój charakter. Jest nieprzeciętną osobowością z dużym temperamentem i nie ginie w mgle chórków. Przez lata wspierania profesjonalistów, od wielu z nich mogła dużo się dowiedzieć i zdobywać własne doświadczenie. Jest już gotowa, aby stanąć w centralnym punkcie sceny i skupiać uwagę publiczności tylko na sobie.

Pierwszy singiel "Zegar" osiągnął wielki sukces i otworzył drogę przed Stashką / Fot. Monika Osuch, arch. Menu GroupStashka postanowiła wkroczyć na ścieżkę kariery solowej i jej na dobrej drodze ku osiągnięciu sukcesu. Właśnie teraz nadszedł ten moment, pewnego rodzaju impuls. Co prawda już jako mała dziewczynka o tym marzyła, ale dopiero jakiś czas temu poczyniła do tego celu duże kroki. Ze zdwojoną siłą zaczęła na nią spływać wena. Zaczęła tworzyć dużo i z niebywałą łatwością, co zaczęło układać się w pewną całość. Wtedy powiedziała sobie, że to jest właśnie ten czas, że jej zegar wybił właściwą godzinę.

Wyczekiwana jest debiutancka płyta, jednak już teraz można posłuchać drugiego singla z tego krążka - "Na skraj świata", który podbija listy przebojów wielu rozgłośni. Poprzedni singiel "Zegar" to piosenka, która pokazuje zarówno osobowość Stashki, jaki miejsce w którym się wychowała, czyli Mazury. Da się wyczuć naturalność, radość i świeżość. Utwory przyjęte zostały bardzo pozytywnie, zyskują na popularności, a grono fanów Stashki ciągle powiększa się. Ludzie widzą, że wszystko do tej pory robi praktycznie sama i wspierają ją w tym, trzymają kciuki i czekają.

Wizyta Stashki w Londynie / Fot. materiały prywatne Stasha fanpage facebookW tworzeniu muzyki Stashkę inspiruje codzienne życie, któremu pomaga starając się, aby każdy dzień przynosił coś interesującego. Lubi działać i wdrażać różne pomysły w życie, nie boi się tego. Zawsze stara się widzieć pozytywny obraz zdarzeń i jeśli to możliwe, to do wszystkiego podchodzić z uśmiechem.

Stashka ma bardzo dużo marzeń. Przede wszystkim marzą jej się fani, którzy będą słuchali jej piosenek, będą przychodzili na jej koncerty i którym jej muzyka w jakiś sposób będzie pomagała. Jest mile zaskoczona, bo już teraz, na samym początku solowej drogi zaczyna to odczuwać. Jak mówi, nie da się porównać z niczym innym tego jak dostaje się wiadomości, że ludzie włączają sobie jej utwór na dobre rozpoczęcie dnia i to nastawia ich do działania.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.