Facebook Google+ Twitter

Stealpot na żywo w Katowicach

Muzyka Stealpota łączy w sobie elektronikę i dźwięki żywych instrumentów, tworząc niepowtarzalne połączenie, które trzeba usłyszeć. 17 maja Stealpot zaprezentuje się jako twórca muzyki elektronicznej w katowickiej kawiarni Rondo Sztuki.

17 maja w katowickiej kawiarni Rondo Sztuki odbędzie się występ Szymona Folwarcznego, znanego także jako Stealpot. Ten młody artysta wypłynął w 2005 roku z krążkiem „Mass Mess.AGE”. Płyta odniosła międzynarodowy sukces – została wydana w Polsce, USA, Japonii i Rosji. Dwa lata później ukazała się kolejna
– „Indian Salon”. Po tym projekcie widać, że artysta ciągle się rozwija. Do współpracy przyłączył się także kwartet smyczkowy, a wokale w językach polskim, chorwackim, angielskim i japońskim. Płyta została bardzo ciepło przyjęta, przez ówczesnych fanów muzyki Szymona Folwarcznego, jak i nowych, dopiero poznających rytm down-tempo.

Folwarczny znany jest także z współpracy miedzy innymi z Andrzejem Smolikiem, którego muzykę miksował oraz Noviką.

W sobotę Stealpot wystąpi solowo, tym razem za gramofonem. Będzie można usłyszeć improwizowane na bieżąco remiksy. Oprócz niego wystąpi także pszczyński zespół Loco Motiv Sun. Twórczość formacji utrzymana jest w konwencji muzyki elektronicznej. Artyści tworzą bardzo energetyczną i pozytywnie naładowaną muzykę. Skład zespołu stanowią wokalista Daniel Hozumbek, klawiszowiec Rafał Szymczak oraz Mateusz Katafiasz zajmujący się beatboxem i sekcją rytmiczną.

Koncert zaczyna się o godzinie 20, bilety do nabycia w kawiarni Rondo Sztuki w cenie 15 zł..

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.