Facebook Google+ Twitter

Stefan Niesiołowski próbował zniszczyć kamerę Ewy Stankiewicz

Ewa Stankiewicz chciała w piątek przeprowadzić wywiad ze Stefanem Niesiołowskim. W efekcie, usłyszała pod swoim adresem z ust polityka PO, wiele obelżywych słów, m. in."won stąd".

W piątek posłowie RP mieli ogromne problemy z opuszczeniem Sejmu, ponieważ zablokowali go związkowcy z "Solidarności". Blokada Sejmu, była zwieńczeniem dnia pełnego złych emocji oraz niedobrych słów, które padły w debacie nad reformą emerytalną, firmowaną przez Donalda Tuska.

Takie emocje zaprezentował m. in. Stefan Niesiołowski, który podobnie jak jego koledzy i koleżanki nie mógł opuścić Sejmu. Sytuację tę wykorzystała Ewa Stankiewicz, która w tym czasie chciała przeprowadzić z nim wywiad. Jak twierdzi
gazetapolska.pl, Niesiołowski zareagował niezwykle nerwowo, próbował zniszczyć jej kamerę, i zwrócił się do niej agresywnie: "Won stąd, won do PiS-u".

Znajdź nas na Google+



Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (37):

Sortuj komentarze:

Karzeł
  • Karzeł
  • 12.05.2012 14:24

To cham bez krzty kultury czy kindersztuby.Mógł trafić tylko do PO lub Palikota.To ostoje tego typu typów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Komentarz Pana Radosława Kowalskiego skasowałem osobiście, bo rzetelność dziennikarska nakazuje dokładność, a ja dostałem w nim w głowę, "na odlew" i nie wiem za co.

W tej dyskusji nie brałem udziału, a jest dwóch autorów na W24 z tym samym nazwiskiem. Jeżeli Panowie się "okładacie", to mnie w to proszę nie mieszać.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tekst niezwykle nieobfity w treści...:)
Doniesienie o zniecierpliwieniu Stefana Niesiołwskiego przyjmuję z autentycznym oburzeniem solidaryzując się z koleżanką dziennikarką, od której wszystkim wara.
Doniesienie o "firmowaniu" reformy przez Tuska przyjmuję ze zrozumieniem dziennikarskiego kunsztu Autora...:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Radosław Kowalski Dzisiaj 12:58
==========================
"Niemcy robią z nas bohaterów, a Sowieci robią z nas gówno" - zauważył Józef Mackiewicz". Na pewno nie dotyczy to wszystkich Polaków, ale właśnie przerobionych ludzi sowieckich. Proszę nie dać się sprowokować tym przerobionym "bohaterom naszych czasów". Pozdrawiam.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Beata Traciak Dzisiaj 12:58
==================
Damscy bokserzy muszą tez kogoś wybierać. Na tym polega "polska" demokracja.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Radosław Kowalski
Dziekuje Panu za publikacje i ujawnienie poglądów komentatorów. Dobrze jest się o tym przekonać kto jest kim - damski bokser zawsze znajdzie adwokatów z tej samej półki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Andrzej Chodkiewicz, chciał pan odegrać rolę, tego jedynego, obiektywnego, a skompromitował się pan doszczętnie. Ja nie będę mówił, czym pan śmierdzi. Nie będę psuł sobie smaku, niedługo będę miał obiad.
Zadbam jednak, o stan pana psychiki. Nie chcę, żeby pan cały dzień zadręczał się tym, i zastanawiał co to jest. Niech pan głęboko sięgnie ręką do PiSuaru, a może pan znajdzie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Zofia -
Chamstwo tego "Pana" powaliło mnie z nóg i nie zaprzeczy pani, czy pan, że atak na reporterkę, jest prawdziwym obrazem Niesiołowskiego. Troszkę więcej obiektywizmu.

Materiał przywróciłam. Pisałam go w nocy, gdy widziałam zdarzenie przed Sejmem w reportażu. Przeżyłam dosłownie szok!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak oto wygląda solidarność dziennikarska niektórych towarzyszy z W24; kiedy Natanek przetrącił gościa z kamerą, to był wielki skandal, kiedy Dorn potrącił dziennikarzy to był zły, ale kiedy Niesiołowski złapał za kamerę Stankiewicz, to dobrze, w zasadzie, nic się nie stało. Pani Kowalczyk i Pan Chorążewicz całkowicie się skompromitowali. Wstyd i hańba! Mam wrażenie, że nawet, kiedy Niesiołowski pobiłby Stankiewicz, ci ludzie, wzruszyli by co najwyżej ramionami. Szkoda słów!
Wredna dziennikarka, przecież mówił, żeby go nie filmowała. Rozumiem, że, kiedy największa szuja, powie dziennikarzowi, won, bo ci rozwalę kamerę, dziennikarz powinien usunąć się uciec, jak ostatni tchórz. Ciekawe, że Macierewicz, nigdy się posunął do, tego choć, często to roni, tyle tylko, że z uśmiechem. Cały salon, robiła aferę, kiedy PiS bojkotował TVN,; jakaż to wtedy była buta, a jakież chamstwo. Teraz Niesiołowski zachował, się tak jak Natanek, i nie ma problemu! Elity III RP!

Komentarz został ukrytyrozwiń
marcjanna
  • marcjanna
  • 12.05.2012 11:39

Nie jestem zwolennikiem PIS ale zachowanie Niesiołowskiego jest ordynarne. Co z tego że P. Stankiewicz pracuje w redakcji tendencyjnej gazety ? Kto jej nie lubi to nie czyta. Ja uznaję GP za brukowiec ale jeśli zgodnie z prawem funkcjonuje na rynku to niestety trzeba ją uznać. Zachowania Niesiołowskiego nie raz już były aroganckie i zjadliwe. Taki Marszałek jaki sejm. A co na to nowa Marszałkini Kopacz ? Zdewastowała resort zdrowia to sejm doprowadzi do takiego samego stanu, choć czy tam można jeszcze coś zniszczyć ? Tak to leci i jak nie zakląć ?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.